Чи потрібно удобрювати кімнатні рослини взимку?

Чи потрібно удобрювати кімнатні рослини взимку
Чи потрібно удобрювати кімнатні рослини взимку?

У зимовий час кімнатні рослини особливо вразливі і схильні до різних хвороб. Незважаючи на це, рослини удобрювати не рекомендується. Підживлення слід припинити ще восени. Використання добрив взимку призводить до засолення ґрунту і загальному пригніченню рослин. Але є все ж випадки, коли підгодівля квітам необхідна.

У яких випадках потрібно внести підгодівлю?

Досвідчені квітникарі рекомендують час від часу підсипати у горщик з рослиною свіжу землю. Якщо робити це регулярно, то ніякі підгодівлі у зимовий час рослинам не знадобляться. Але якщо кімнатні квіти перестають рости, у них сильно витягуються стебла, стаючи при цьому тонкими і ламкими, листя втрачає забарвлення, квітучі рослини перестаю цвісти – значить, їм просто необхідна підгодівля. Вносити добрива потрібно якомога м’якше і краще використовувати для цих цілей природні компоненти.

Чим удобрити рослини взимку?

У теплу пору року, як правило, використовуються універсальні підживлення, призначені для звичайного режиму. Але взимку таке добриво може тільки нашкодити.

Взимку рослини потрібно підгодовувати не частіше ніж один раз на місяць. Для цих цілей можна використовувати такі рецепти натуральних добрив для кімнатних рослин: 1 ч. л. соку алое додати у 1,5 л води і поливати цією сумішшю рослини.

Приготувати настій із цитрусових і гранатових шкірочок. Для цього потрібно взяти шкірку з одного граната й одного апельсина скласти їх у літрову банку і залити окропом. Настій витримати добу і поливати ним рослини.

Використовувати акваріумну воду для поливу рослин.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *