Чи потрібно збивати температуру?

Чи потрібно збивати температуру
Чи потрібно збивати температуру?

Застуди у холодну пору року – явище досить часте. Іноді вони супроводжуються не тільки нежиттю і кашлем, а й температурою. Чи потрібно її збивати?

Якщо у вас підскочила температура – це ознака того, що організм бореться з хворобою. Він починає виробляти особливу речовину – інтерферон. Якщо ви приймаєте жарознижувальні препарати, вироблення інтерферону пригнічується, а опірність організму падає. Тому, якщо ви нормально переносите підвищення температури, і вона тримається у межах 38,5 °С, то не варто її збивати. Дайте організму можливість самостійно впоратися з хворобою.

Існує кілька дієвих народних способів зниження температури тіла.

Пити багато рідини. У даному випадку можна пити відвар шипшини, зелений чай, чорний чай із часточкою лимона, напій із малиною, і просту кип’ячену воду тільки не дуже гарячу і не холодну. Завдяки рясному питву посилюється потовиділення і відзначається сечогінний ефект, температура тіла буде поступово знижуватися.

Обтертися мокрим рушником. Даний метод використовувався ще нашими бабусями, які ще додавали у воду оцет. Сучасні медики стверджують, що краще просто змочити рушник у теплій воді й обтерти ним кінцівки, шию, обличчя та спину. Буквально через кілька хвилин температура повинна знизитися на один-два градуси.

Зробити клізму. Такий метод сподобається не всім, але він ефективний. Тільки температура води повинна бути всього на один градус нижче, ніж температура тіла.

Перераховані методи зниження температури цілком безпечні для життя і здоров’я людини і не вимагають великих витрат. Якщо висока температура не знижується і навіть таблетки не допомагають її збити, то найбільш правильним рішенням буде виклик швидкої допомоги додому.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *