Чи смілива ти людина?

смілива людина

У житті трапляється чимало ситуацій, коли людина має проявити сміливість, і це стосується як хлопців, так і дівчат. Наш тест покаже, наскільки ти сміливий(ва). На кожне запитання відповідай тільки «так» або «ні».

  1. Ви з друзями пішли в похід, і треба перейти холодну річку бродом. Звісно, ти підеш першим(ою)?
  2. Чи ввійдеш ти у клітку з левами чи тиграми, якщо приборкувач сказав, що це цілком безпечно?
  3. Щоб керувати вітрильником чи кататися на віндсерфі, треба довго займатися теоретичною підготовкою на землі. Ти будеш уважно слухати і все запам’ятовувати, перш ніж взятися до практики на воді?
  4. Зупинити коня на ходу може тільки божевільний чи каскадер?
  5. Тобі запропонували стрибнути з парашутом. Ти погодишся зробити це вже сьогодні?
  6. Припустимо, що у тебе немає грошей, а тобі вкрай необхідно потрапити з Києва до Тернополя. Поїдеш автостопом із далекобійниками?
  7. Тобі пропонують поїхати у надзвичайно цікаву подорож автомобілем. А за кермом буде людина, яка нещодавно побувала у серйозній дорожно-транспортній аварії. Ти поїдеш?
  8. У парку встановили новий атракціон – тарзанку. Всі побоюються стрибати. Але ж це суперський спосіб відзначитися перед тим, хто тобі подобається! Ти стрибнеш?

0-8 балів
Ти смілива і ризикована людина! Відчайдушність у тебе в крові. Ось тільки твоя мати, мабуть, щовечора п’є валер’янку і переживає, чи ти ще живий(а)? Пожалій рідних і близьких – вони не повинні страждати через твоє постійне бажання демонструвати всім свою хоробрість.

8-16 балів
Ми згодні з тобою, сміливість справді потрібна у розумних межах і у випадках крайньої необхідності. Молодчина, що не сплутуєш сміливість із безумством і необґрунтованим ризиком.

17-24 бали
Тебе можна назвати обережною й поміркованою людиною. Але, відверто кажучи, інколи ти поводишся як справжній боягуз. Тобі варто покопатися у собі, знайти сміливість і  повірити у себе!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber