Чи варто прощати зраду коханого?

Чоловіча зрада

Спочатку розберемося в жіночих характерах, адже від характеру безпосередньо залежить, яким буде остаточне рішення і поведінка в даній ситуації.

Варіант перший: емоційний характер або, як люблять говорити чоловіки, –”істеричка”. Це дружини, які б’ють посуд і кричать: “Ніколи і ні за що не прощу!” Що спаде в голову їм після скандалу – пробачити або влаштувати новий скандал – ніхто не знає, це не передбачувано. Так що, чоловіки, все залежить від того, як поведете себе в цій ситуації ви.

Варіант другий: горді, сильні жінки, які ніколи не визнають поразок. Поширена реакція на зраду у таких дам – це повчання чоловіка, «ставлення його на місце» – в результаті чого він або виправляється, або йде у «далеке плавання» із підірваним здоров’ям і моральним станом.

Варіант третій: сіра мишка. Жінка невисокої думки про себе, дуже дорожить своїм єдиним чоловіком, боячись втратити його.

Реакція таких жінок на зраду – це абсолютне ігнорування даного факту. А чоловік користується цим на повну котушку, не помічаючи, який біль він приносить люблячій дружини. Але рано чи пізно все ж настає критичний момент.

Але більшість жінок звинувачують у зраді тільки чоловіка, не беручи до уваги причини, які могли спровокувати потенційного зрадника. Не можна забувати, що танго танцюють удвох. І якщо до заміжжя ви були білою і пухнастою, ніжною і люблячою, а після 5 років спільного життя вже не помічаєте за собою підвищеного тону, докорів, часто неохайного вигляду, то, можливо, ваш чоловік просто страждає ностальгією за минулими моментам.

І ось саме ця ностальгія може кинути його в обійми до ласкавої коханки, яка, звичайно ж, і пухнаста і біла.

Не можна також забувати про природну рису, властиву більшості чоловіків, – полігамію. З цим треба рахуватися і зробити все, щоб чоловік всякий раз, коли йому захочеться піти “наліво”, сто раз подумав, перш ніж зрадити такій гарній, ніжній і люблячій дружині.

Викреслити зрадника раз і назавжди зі свого життя, позбавивши його другого шансу, або закрити очі на його пригоди  – вирішувати вам. Але нехай вас не мучать сумніви з приводу правильності вашого вибору.

Краще, звичайно, не мати справи із зрадами взагалі.

Думка психолога
Якщо ви поставитеся до зради свого чоловіка (коханого) як до омани (від слова заблукати), то швидше за все, ви зумієте знайти ту плату, за допомогою якої він зміг би спокутувати свою провину перед вами, а ви – пробачити його.
Однак, якщо до зради ви ставитеся як до зради, то навряд чи ви знайдете в собі сили і можливості пробачити: зрада не прощається, і, навіть якщо ви зробите вигляд, що пробачили, отрута зради буде отруювати ваші подальші відносини. Чи має сенс їх у такому випадку зберігати?

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *