Чи є життя без телевізора?

Чи є життя без телевізора
Чи є життя без телевізора?

Телебачення настільки міцно увійшло у нашу повсякденність, що життя без нього здається просто не існує.
Новини, прогноз погоди, світські плітки, безкінечні серіали, скандальні ток-шоу – ну хіба можна без усього цього прожити?

Виявляється, можна. Є люди, які не дивляться телевізор і анітрохи від цього не страждають. І мова йде не про дикі племена екваторіальної Африки, а про жителів великих міст і розвинених країн.

Їх небагато, усього близько двох відсотків населення. І причини відмови від телемовлення у них різні. Одні відгороджуються від потоку насильства, іншим набридла поп-культура, треті виходять із релігійних мотивів. Але всі ці люди єдині у думці, що відмова від перегляду телепрограм відкриє перед ними нові можливості, недоступні решті населення.

Ні, нічого сенсаційного, просто у людини щодня з’являється додаткових 3-4 год. часу, які можна витратити з великою користю на себе та своїх близьких. Корисність відмови від регулярного перегляду телевізора готові підтвердити психологи. Вони кажуть, що це особливо сприятливо впливає на підростаюче покоління. Діти стають більш слухняним і добрішим, проявляють більше активності і самостійності. І, на щастя батьків, перестають клянчити речі, побачені у рекламі.

Чудово, залишається тільки зрозуміти, як боротися з телеманією? У психологів і на це є відповідь.

Не вмикайте ТВ просто так, від нудьги. Вибирайте дійсно цікаві та пізнавальні програми. Залиште у перегляд тільки найкраще з кращого. І займіть себе чимось справді доволі корисним – спортом, прогулянками, спілкуванням із близькими людьми. І ви скоро зрозумієте, скільки часу ви витратили даремно біля екрану телевізора!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *