Чи є знижки на комуналку багатодітним?

Чи є знижки на комуналку багатодітним
Чи є знижки на комуналку багатодітним?

«Погляд часу» №11-2019

Моя племінниця стала мамою втретє. Тепер їхня сім’я багатодітна. Чи мають вони право у такому випадку знижки на комунальні послуги?

Згідно зі ст. 13 Закону України «Про охорону дитинства», для багатодітних сімей встановлено такі пільги:

• 50 % знижка плати за користування житлом (квартирна плата) у межах норм, передбачених чинним законодавством (21 м² загальної площі житла на кожного члена сім’ї, який постійно проживає у жилому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 м² на сім’ю);

• 50 % знижка плати за користування комунальними послугами та вартості балонного газу для побутових потреб;

• 50 % знижка вартості палива, у тому числі рідкого, якщо будинок не має центрального опалення.

Пільги надаються незалежно від виду житла та форми власності на нього.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *