Чим більше ви обіймаєте дітей – тим розумнішими вони стають

обіймайте дітей
Чим більше ви обіймаєте дітей – тим розумнішими вони стають

«Погляд часу» №22-2019

Ви з тих батьків, які увесь час обіймають своїх дітей? Продовжуйте робити це! Чим більше ви обіймаєте дітей – тим розумнішими вони стають.

Нові дослідження показують, що фізичний контакт із дітьми у період їхнього розвитку має набагато більше значення, ніж ми вважали раніше.

Опитування, яке провели у Національній дитячій лікарні Огайо, показало, що чим більше ви обіймаєте своїх дітей, тим краще вони розвиваються розумово. 125 дітей, як доношених, так і недоношених, стали учасниками дослідження, метою якого було визначення впливу, яке на них справляє фізичний контакт.

Результати дозволили з’ясувати, що недоношені діти демонструють на дотики меншу реакцію, ніж малюки, що народилися у строк. Крім того, виявилося, що діти, більш прив’язані до мами чи до працівників лікарні, демонстрували більш активну реакцію мозку.

Як розповіла один із дослідників, доктор Наталі Метр, це свідчить про те, що такі звичайні речі, як дотик або заколисування малюка на руках, мають дуже велике значення у розумовому розвитку дитини.

За словами Наталі: «Ми переконалися у тому, що недоношеним малюкам просто обов’язково потрібно мати позитивний, турботливий фізичний контакт, схожий із ніжними материнськими дотиками, які вони відчували протягом усього періоду, коли перебували в утробі своєї мами».

Усе вищевикладене дозволяє нам впевнено заявити, що фізична прихильність життєво важлива для розвитку мозку. Із цієї причини, обіймайте свою дитину якомога частіше!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *