Чим корисна дитяча… істерика

Чим корисна дитяча... істерика

Не завжди істерика шкодить здоров’ю. Є і позитивні моменти від дитячої істерики. Істерика корисна для розвитку. Дуже часто в маленьких дітей виникає емоційний “ступор”, який треба подолати, щоб піти далі.

Істерика покращує поведінку дитини. Як не дивно, діти, які регулярно дозволяють собі капризувати, потім поводяться краще, ніж ті, які мовчать. Якщо дитина перебуває в постійній внутрішній боротьбі, вона стає дратівливою, неуважною і болісно реагує на будь-які зауваження.

Дитина виплескує стрес. Усі емоції, навіть негативні, дуже шкідливо тримати в собі. Доведено, що коли ми плачемо, у нас нормалізується тиск і стабілізується гормональний фон. Придивіться до малюка: коли істерика закінчиться, він швидко прийде в нормальний настрій. Він прожив цю ситуацію і більше до неї не повернеться.

Істерика допомагає дитині соціалізуватися. Якщо малюк знає, що може виплеснути емоції перед рідними, ті зрозуміють і приймуть його, то він буде вільно і впевнено вести себе з друзями.

Дитина довіряє вам. Чи помічали, що діти вередують тільки в присутності рідних, а при чужих людях зазвичай поводяться ідеально? Це питання довіри: малюк знає, що ви не будете сердитися на нього, а з любов’ю приймете і втішите.

Дитина буде краще спати. Виплеснувши нервову напругу, малюк зможе спокійно заснути. Як і дорослі, діти схильні прокручувати в голові свої проблеми і навіть прокидатися через це вночі! Малюки, які тримають усе в собі, більш схильні до нічних жахів і безсоння.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber