Чистимо праску

Чистимо праску
Чистимо праску

Коли ви помічаєте, що праска починає прилипати до одягу, потрібно очистити її. Відсутність належного догляду не тільки скорочує термін служби праски, але і може призвести до псування одягу під час прасування.

Лимонний сік і харчова сода

Поєднання лимонного соку і харчової соди – це потужний засіб для чищення. Він прекрасно підійде, щоб, наприклад, очистити металеву основу праски. Завдяки наявності кислотних з’єднань він видаляє пригорілі залишки тканин. У результаті поверхня стає ідеально гладенькою.

  • Сік із 2 лимонів,
  • 2 ст. л. харчової соди.

Сік змішайте з харчовою содою. Зачекайте, поки пройде «шипучий» ефект, і нанесіть суміш на холодну поверхню праски. Залиште для впливу на 5 хв., після чого видаліть суміш за допомогою вологої тканини. Повторюйте цю процедуру хоча б раз на місяць.

Сіль

Сама текстура солі дозволить вам без особливих зусиль усунути частинки синтетичних тканин, що прилипли.

  • 2 ст. л. солі,
  • 1 газетний лист.

Розстеліть газетний лист і посипте його сіллю. Нагрійте праску і пройдіться по підготовленій поверхні, ніби ви прасуєте одяг. Повторюйте дію доти, поки на поверхні праски не залишиться темних плям. Потім, коли вона охолоне, протріть її м’якою тканиною.

Зубна паста

Її активні інгредієнти дозволяють швидко видалити плями від пригорілої тканини.

Невелику кількість зубної пасти нанесіть на металеву основу праски (на всю поверхню). Праска при цьому повинна бути холодною. Чистою ганчіркою гарненько потріть (відполіруйте до блиску). Після цього увімкніть режим «пар» і зачекайте декілька хвилин. Нарешті, знову протріть ганчірочкою, тепер начисто, щоб видалити залишки пасти на поверхні.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *