Чистимо зуби змалечку

Чистимо зуби змалечку
Чистимо зуби змалечку

Малюка потрібно привчати до чищення зубів змалечку. До 8 років дитина повинна навчитися чистити зуби самостійно, без допомоги і вмовлянь батьків.

Доглядати за порожниною рота привчайте малюка відразу після того, як у нього з’явився перший зубчик.

Спочатку потрібно привчити малюка кожного разу після їжі полоскати рот. У віці від 2-х років вже можна купувати дітям власні зубні щітки, тому не зволікайте з цим. Відправляйтеся за покупкою разом із дитиною. Зубні щітки для малюків створені з улюбленими героями мультфільмів або просто кольорові та цікаві, також варто звернути увагу, щоб дитяча зубна щітка була зроблена з синтетичної щетини. Натуральні матеріали погано просушуються, на них накопичується велика кількість мікроорганізмів.

Зрозуміло, що в дитини не вийде з першого разу ідеально почистити зубки, але непотрібно нервувати і сварити своє чадо, бо малюк може відмовитися взагалі від чищення зубів. Майте терпіння, з кожним разом у нього все буде краще виходити.

А ще важливе правило: не нагороджуйте дитину за чистку зубів! Вона повинна зрозуміти, що це обов’язкова щоденна процедура.

Краще подайте приклад – особистий приклад батьків мотивує дитину більше, ніж умовляння і прохання. Перетворіть чистку зубів у сімейний щоденний спільний ритуал.

Також не забувайте відвідувати стоматолога.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *