Чистка хутра в домашніх умовах

Чистка хутра в домашніх умовах
Чистка хутра в домашніх умовах

Як почистити натуральне хутро?

Найбільш примхливе біле хутро, яке забруднюється швидше. Для нього підійде 3 % перекис водню, який розчиняють у пропорції 1 : 1 зі звичайною сирою водою. Потрібно заправити пульверизатор отриманою рідиною, обприскати хутро, почекати висихання, розчесати ворс і струсити одяг.

Допоможуть також шампуні для кішок або собак. Розмішайте невелику частину засобу у воді, змочіть у ньому шматочок тканини й обробіть ворс, намагаючись дотримуватися напряму його зростання. Потім слід прибрати рідину, використовуючи для сушіння паперовий рушник.

Кольорове хутро з довгим ворсом чистять кухонною сіллю. Потрібно посипати її на одяг і обробити щіткою. В особливо складних випадках сіль розчиняють у розчині води і нашатирю (1 : 1). В отриманий засіб занурюється щітка, якою потім чистять хутро.

Як почистити штучне хутро?

Використовується мильний розчин, який збивається до утворення піни. Потім брудний ворс обробляється змоченою у цьому розчині поролоновою губкою.

Ацетон або оцет краще не застосовувати. Для видалення плям можна взяти крохмаль, розчинити його в будь-якій рідині, яку ви застосовуєте для миття посуду. Коли річ підсохне, її слід додатково почистити щіткою.

Прати можна лише штучний ворс, де основа складається не з бавовни, а з синтетики.

Натуральне хутро взагалі не можна прати. Ворс стане ламким і втратить привабливість.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *