Чоловічі помилки у відносинах із коханою жінкою

Чоловічі помилки у відносинах із коханою жінкою
Чоловічі помилки у відносинах із коханою жінкою

Відсутність інтересу

Жінки й дівчата хочуть бути весь час оточені увагою й захопленням. Чоловіки ж мають у собі природу завойовника, і коли вони вже знають, що дівчина належить їм, їх інтерес до неї зникає.

Часто чоловіки починають забувати про важливі для неї речі. Бути чутливими й уважними в спілкуванні протягом усього часу не може ні один чоловік, але йдеться про те, щоб розуміти емоційні потреби жінки, яка знаходиться з вами поруч.

Іноді варто трохи помучитися, щоб вийти з обраницею по магазинах і навіть сказати їй, що вона добре виглядає в сукні, яку хоче купити. Слабка стать потребує таких сигналів.

Їй необхідно знати, що її чоловік у ній зацікавлений. Це не означає, що на кожному кроці треба питати її, чи добре вона почувається. Щоб добре зрозуміти ситуацію й те, що жінка потребує, варто її слухати.

Компліменти час від часу також поліпшать її самопочуття і допоможуть стати ще краще, тому що вони надихають жінок. Пам’ятайте про те, що жінки потребують вашої уваги й обожнювання не тільки в цукерково-букетний період, але й кожен день.

Якщо ви хочете створити щасливі відносини, даруйте жінці свою увагу!

Відсутність навичок розмови

Це правда, що чоловіки не вміють слухати. У ході переговорів вони часто вимикають свою увагу й просто автоматично підтакують, а в цей час думають, що з’їсти на вечерю або який подивитися фільм. Жінки терпіти цього не можуть! Більш того, одностороння комунікація призведе до руйнування відносин. Подумайте, як би ви почувалися, якби вона під час вашої романтичної близькості думала про те, що повинна здати речі в пральню?! Для коханої важливо, щоб під час розмови її слухали, навіть якщо вам здається, що мова йде про якісь дурниці.

Дами очікують, що ви будете говорити про свої почуття. Тому іноді варто сказати, що для вас важливо.

Відсутність розмов викликає розчарування й призводить до стану охолодження почуттів, яке часто доводить до розриву. Розмови дуже наблизять вас один до одного. Якщо ви відкриєте себе перед своєю обраницею, вона це оцінить і обов’язково відповість вам тим же. Так ви створите сильний зв’язок і зумієте побудувати довіру.

Важливо також, щоб ви могли говорити про те, що вам не подобається, замість того, щоб прикидатися, що все добре. Сказати коханій, що вас дратує, можна дуже обережно, щоб вона не образилась.

Одноманітність

Жінки очікують, що час від часу чоловіки придумають для них що-небудь приємне. Зводять їх у ресторан чи зроблять щось божевільне. Одноманітність у любові руйнує її. Варто запам’ятати, що незалежно від того, наскільки дівчина любить свого чоловіка, якщо він про неї не дбає, то вона знайде іншого, який буде робити це.

Будьте щасливі!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *