Чоловік навчився водити машину у 79 років, щоб возити дружину до лікарні

Кіт Лімберт із Гарфорт
Кіт Лімберт із Гарфорт в Уест-Йоркширі у молодості вчився водити машину, але так і не пройшов тест, щоб отримати водійські права.

Усі роки подружнього життя машину водила його дружина Енн, якій тепер 79 років. Але Кіту довелося знову сісти за кермо, після того як його дружина пережила інсульт. Із жовтня 2015 року Енн не може водити машину, тому Кіт повернувся до школи водіння і, проваливши дві спроби, нарешті отримав права.

«Отримати права було нелегко», – ділиться Кіт. Чоловік розповів журналістам історію, що він витратив «цілий статок, якого у мене не було» на 40 уроків водіння в місцевій автошколі. Чоловік провалив тест двічі. Один раз за перевищення швидкості. “Спасибі моєму блискучому інструктору, якби не ви, я б не домігся такого блискучого кінцевого результату», – дякує Кіт Лімберт своєму інструктору з автошколи.

Тепер Кіт катає дружину кожен день: вони гуляють у парку чи просто паркують машину і спостерігають за людьми. Крім того, права дають Кіту можливість возити Енн до лікарні, де вона лікує рак грудей, повторно діагностований 18 місяців тому. Чоловік сказав: «Моя дружина возила мене протягом 40 років. Вона здала на права у 1972 році, і я не розумів, як багато вона для мене робить. Енн возила мене на скачки, де я міг пропустити склянку або дві. Вона дбала про мене довгі роки, і тепер настав час мені подбати про неї. Я їй винен».

Пенсіонер у вільний час займається важкою атлетикою і каже, що вік не обмежує його можливості: «Я зовсім не відчуваю себе на 79 років».

Кіт і Енн познайомилися, коли їм було по шістнадцять. Кіт розповів, що вперше, коли вони зустрілися з Енн, він вважав її якиюсь сіренькою мишкою. Але потім, коли пара рознайомилася, Кіт зрозумів, що Енн – кохання всього його життя. Тепер, коли його кохана дружина хворіє, Кіт намагається проводити якомога більше часу з нею, дбаючи про її стан.

У них троє дітей, які подарували їм трьох онуків.

Щоразу перед відвідуванням поліклініки Кіт відвозить свою кохану в її улюблене кафе, де купує Енн пончики чи булочки з кавою. Кіт Лімберт сам пережив рак прямої кишки і розуміє, як важко зараз його коханій дружині Енн. Для підтримки здоров’я Кіт зараз займається у спортзалі та намагається якомога частіше виїжджати на велосипедні прогулянки по місту.

Здати на права чоловіка підштовхнула його дочка, яка запевнила, що зараз Кіту це необхідно, щоб піклуватися про Енн. «Моя дочка порадила мені записатися до автошколи і навчитися водити автомобіль, поки я ще здоровий і можу подбати про стан здоров’я Енн», – розповідає пенсіонер.

Тепер пара насолоджується «другим життям», як каже старша дочка, 54-річна Шеллі Беннетт. Вона пояснює: «Після маминої хвороби все змінилося. Татусеві права дали їм друге життя».

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber