Чому діти хочуть стати дорослими

 Чому діти хочуть стати дорослими

Мене зацікавила тема, чому діти хочуть стати дорослими. Про це я вирішила написати статтю. Я звернулася до психолога з проханням допомогти мені. Ось що у нас вийшло.

Дитинство – щаслива, безтурботна пора, коли є поруч із тобою той, хто допомагає у всьому, вирішує за тебе деякі проблеми, а в результаті у тебе є час на відпочинок, розваги та ігри. Саме у дитинстві ми вчимося, готуємося до дорослого життя. В іграх пізнається світ. Я помітила, що дітям здається життя дорослих простим і безтурботним, а це не так. Нібито дорослим усе дозволено, вони роблять те, що їм подобається.

Справа у тому, що діти не усвідомлюють усієї відповідальності, яка лежить на дорослих, і за нас, дітей, у тому числі. Хто, як не мама, думає про те, як ти одягнений, поїв ти, чи добре ти вчишся у школі, чи здоровий – і це мала частка того, що роблять дорослі для нас, дітей…

Виявляється доросле життя не таке вже й райдужне, як нам здається у дитинстві! Тому може не треба поспішати стати дорослим, колись це і так обов’язково станеться. Ти виростеш, а ось ступінь «дорослості» буде залежати від того, наскільки ти готовий до самостійного життя.

Пам’ятаєш, як в одній із серій «Єралашу» бабуся доглядала за онуком, коли він був маленьким хлопчиком, потім учнем школи? Доглядала і тоді, коли виріс і став водієм «КАМАЗа». І хто штовхав із бруду машину, коли вона застрягла там? Звичайно ж, бабуся…

Саме про таких онуків і кажуть «велика дитина». Ти хочеш, щоб тебе сприймали як самостійну, відповідальну людину? Так учись бути дорослим уже сьогодні. Але не забувай, що дитинство – це пора, яка дуже швидко проходить.

Тому веселися, грай і будь самим собою!

Аріадна Капелюш

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.