Чому француженки не миють голову вранці

Жодна французька панянка не буде мити голову щоранку: легкий безлад зачіски з’являється саме на другий день після миття.

Французька панянка

Фен і праска теж використовуються дуже рідко. Жінки цінують природний завиток волосся, але застосовують якісні засоби для догляду.

Використовувати аксесуари для волосся не прийнято. Шпильки і резинки значно здешевлюють образ. Якщо ж все-таки дуже потрібно зібрати волосся, використовуються найбільш непомітні аксесуари.

Жінки Франції намагаються робити стрижку у найкращих перукарів. Вони можуть дозволити собі недорогий одяг, але стрижка повинна бути ідеальною. До того ж гарна стрижка не потребує щоденного укладання.

Ви точно не знайдете в сумочці француженки надлишку засобів для макіяжу. Зазвичай їм досить основи під тональний крем, пудри, якісної туші для вій, підводки і всього двох помад. Нюдова використовується щодня, а червона – для вечора й особливих випадків.

Зараз б’юті-індустрія все більше нав’язує посилений макіяж брів: їм значно змінюють форму чи навіть роблять татуаж. Однак французькі жінки далекі від цього. Вони воліють природні пишні брови, лише злегка підкреслюючи їх тінями.

Француженки завжди захищають свою шкіру від сонця. Це найважливіший крок, який робить шкіру пружною і молодою надовго.

Жінки Франції впевнені, що краще придбати всього пару дорогих продуктів, ніж витрачати великі кошти на десять засобів для догляду. Особливу увагу панянки приділяють маскам для обличчя.

Дотримання суворого харчування – це не для французької жінки. Вона ніколи не буде обмежувати себе, боячись зіпсувати якість шкіри і волосся. У раціоні присутнє абсолютно все, але у невеликих порціях.

Усі правила догляду ґрунтуються на бажанні француженок вести розслаблений, але здоровий спосіб життя. Хороший баланс у всьому тут править балом. Усі цілі досягаються з комфортом і без жорстких обмежень.

Читайте також: Секрети вдалої зачіски

«УЮТ» №27-2.07.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *