Чому не можна терпіти головний біль

Мабуть, кожна людина хоч раз у житті скаржилася на головний біль. А є люди, яких турбує ця проблема по кілька разів на тиждень. Медики не радять терпіти дискомфортний стан і сподіватися, що «скоро саме пройде». Такі дії можуть ще більше нашкодити здоров’ю.

Головний біль

Головні болі можуть виникати з різних причин, але, якщо напади турбують часто, тоді необхідно сходити до лікаря на консультацію, можливо, організм сигналізує про серйозні проблеми. А своєчасне лікування допоможе уникнути багатьох проблем.

Отже, якщо вас турбує головний біль, тоді краще взяти знеболюючу таблетку, зробити масаж голови чи просто відпочити, щоб він вщух. Не можна терпіти головний біль, тому що один біль породжує інший, тільки вже більш сильний.

Річ у тому, що при головному болю йде велике навантаження на судини, при спазмі яких виробляється адреналін, а він, у свою чергу, викликає додаткові хвилі спазмів, що погіршують стан ще більше. У такому випадку боротися з головним болем буде набагато складніше і ліків знадобиться значно більше.

Головний біль сприяє руйнуванню нервових закінчень і впливає на психоемоційний стан людини, «нарощуючи» відчуття тривожності, збільшуючи дратівливість і сприяючи хронічним перепадам настрою і нервозності, а це, у свою чергу, викликає нові напади.

Читайте також: Сіль знімає головний біль

«Погляд часу» №23-04.06.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *