Чому не варто купувати готове пюре для дітей

 готове пюре для дітей
Чому не варто купувати готове пюре для дітей

Маленькі діти, які харчуються їжею, приготовленою вдома, у дорослому віці частіше їдять овочі і фрукти, ніж діти, яких годують готовим дитячим харчуванням, встановили вчені. Як показало дослідження, до семи років у даних дітей формується правильний смак.

Фахівці з Університету Де Монфор і університетів Брістоля і Бірмінгема проаналізували дані, отримані від 7866 матерів, які народили дітей у 1991-1992 роках. Виявилося, що діти, які харчувалися домашніми пюре з овочів у шість місяців, до семи років мали більше шансів харчуватися овочами та фруктами.

Із цього висновок: усі мами повинні давати щодня дітям приготовлені вдома овочі і фрукти. Справа у тому, що більшість сучасних дітей не отримують у належному обсязі корисні продукти, важливі для здоров’я.

Як вважають дослідники, багато матерів, які віддають перевагу готовому дитячому харчуванню, самі часто не споживають овочі і фрукти. Потім, у готового дитячого харчування однаковий смак. А ось варіації у смаку і текстурі здатні урізноманітнити досвід дитини, що позначиться на широті його подальших харчових переваг.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *