Чому співачка Руслана не платить за комунальні послуги?

Чому співачка Руслана не платить за комунальні послуги
Чому співачка Руслана не платить за комунальні послуги?

«УЮТ» №9-2019

З огляду на розміри особняка Руслани Лижичко, багатьом шанувальникам співачки було цікаво, скільки ж вона платить за комунальні послуги. Виявилося, що єдині рахунки, які оплачує співачка – послуги Інтернет-провайдера й мобільного зв’язку.

Руслана вже протягом 10 років живе в енергоефективному будинку, який повністю забезпечується і працює на енергії сонця й вітру. У цьому ж будинку знаходиться студія співачки й репетиційна база.

Електрика в Руслани повністю своя, вироблена сонячними батареями й вітрогенераторами, газ відключений, воду бере зі свердловини, гаряча вода гріється в спеціальних колекторах енергією сонця й землі, сміття сортується і його вивозить приватна фірма, яка й утилізує його. Цікаво те, що, маючи надлишок енергії, Руслана продає її за зеленим тарифом і навіть заробляє на цьому.

«Ми дотримуємося незалежної енергосистеми! Повірте, можна поставити свою маленьку сонячну станцію, вона окупить себе буквально через кілька років і ви вже будете заробляти», – ділиться Руслана

Домогосподарства з зеленим тарифом отримують виплати за всі надлишки сонячної енергії, продані в зовнішню мережу. Тобто не ви платите за енергію, а вам платять за її надлишок, як і Руслані. Співачка на власному прикладі показує українцям, що відновлювана енергія – це не тільки необхідно, але й ефективно!

Руслана співпрацює з багатьма українськими організаціями, які в комплексі становлять основу індустрії відновлюваної енергетики в Україні. І для більшої ефективності було вирішено створити інноваційну платформу Global 100% RE UKRAINE, яку співачка презентувала в столиці.

«Таке об’єднання не просто своєчасне, а є необхідною умовою для досягнення спільної мети – переходу України на 100 % поновлювані джерела енергії», – прокоментувала подію Руслана.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *