Чому у чоловіків із віком починає рости живіт

Багато чоловіків починають дивуватися, що після 30 років з якихось незрозумілих причин починає рости живіт. Однак, причини цілком зрозумілі. З віком обмін речовин сповільнюється і жир починає накопичуватися в області талії.

Чому у чоловіків росте живіт

Переїдання є найчастішою причиною росту живота. Чоловіки схильні до вживання великої кількості калорійної їжі. Особливо швидко процес відкладення жирів проходить у разі, якщо чоловік не займається спортом, веде сидячий спосіб життя та замість піших прогулянок воліє водити автомобіль.

Цукровий діабет. За статистикою, близько 13 % чоловіків хворі на цукровий діабет, при цьому схильність до захворювання є набагато вищою у представників сильної статі.

Порушення гормонального фону, яке відбувається переважно у чоловіків старших за 40 років. Це природний процес, який, однак, вимагає ретельного спостереження і можливого коригування медичними препаратами.

Ослаблення тонусу черевної стінки, як наслідок малорухливого способу життя. При цьому жирової тканини може бути небагато, проте він усе одно буде випирати.

Відсутність повноцінного інтимного життя також сприяє накопиченню жирової тканини внизу живота.

Крім зовнішнього вигляду, зайві жирові відкладення погано впливають на здоров’я. Жир на талії тисне на діафрагму. Це призводить до низького рівня кисню у серцевому м’язі. Підвищується ризик інфаркту та інсульту як наслідок ожиріння серця. Велика вага на животі навантажує хребет і суглоби, загрожує зсувом міжхребцевих дисків, грижами, протрузії, защемленням хребетних нервів. Починають страждати всі внутрішні органи.

Також є ризик імпотенції у ранньому віці як наслідок пересичення організму жіночим статевим гормоном і зменшення вироблення тестостерону.

Слід уважно ставитися до свого здоров’я, щоб уникнути цих проблем.

«УЮТ» №43-22.10.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *