Чому у малюка поганий апетит

Якщо дитина не проявляє до їжі особливого інтересу, це зовсім не означає, що вона нездорова. Ось найпоширеніші причини поганого апетиту у малюка.

Чому у малюка поганий апетит

Індивідуальні особливості організму. Деякі діти відрізняються підвищеним обміном речовин, а отже, і їжі їм потрібно більше. Малюки, у яких швидкість метаболізму невисока, їдять менше. Але це не означає, що вони будуть гірше зростати і розвиватися. Насправді має значення не кількість їжі, а те, наскільки добре вона засвоїлась.

Темпи зросту. Наприкінці першого року життя починається природне уповільнення зросту дитини, і, як наслідок, зменшується потреба в калоріях. Якщо малюк продовжував би набирати вагу з тією ж швидкістю, як і в перші місяці, то у два роки важив би як учень 5-го класу. Є також і сезонні коливання зростання: взимку сповільнюється, а влітку активізується.

Рівень енерговитрат. Активній, рухомій дитині потрібно більше «палива». Якщо малюк спокійний від природи, то і його витрати енергії будуть набагато менші. Відповідно у першому випадку й апетит малюка буде кращим.

Емоційний стан. Дитина може бути чимось засмучена, схвильована або втішена. За такою сильною емоційною «завісою» апетит у малюка на якийсь час може зникнути зовсім.

«Уют» №18-29.04.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *