Чому в дітей синці під очима?

Синці під очима в дітей

Що означають синьо-фіолетові кола під очима в дітей? Педіатри в таких ситуаціях направляють малюків на аналізи та обстеження, так як синці під очима можуть свідчити про захворювання різного характеру.

Як позбутися синців під очима в дітей?

Збої в організмі найчастіше проявляються на обличчі, тому що воно швидко реагує на зміни внутрішнього балансу та обміну речовин. Найчастіше це позначається у вигляді синіх кіл під очима, так як шкіра малюка в області очей стоншується, і під нею починають просвічуватися шкірні судини.

Сині кола під очима можуть передаватися генетично

Лікарі стверджують, що сині кола під очима передаються генетично. Тобто, дитина може успадкувати особливості будови шкіри батьків і особливості розташування судин під нею. У такому випадку рекомендуються загальнозміцнюючі препарати, вітаміни й правильне харчування для посилення імунітету.

Перевантаження малюка

Також темні кола під очима свідчать про підвищену стомлюваність малюка. Це може статися від перевантаження шкільною програмою, позакласними заняттями й спортивними секціями, які дитина відвідує щодня. Подібний ритм життя для дітей не оптимальний, він може сильно вплинути на роботу судин.

Комп’ютер і телевізор

Негативно на організмі дитини позначається довгий перегляд телевізора й тривалі ігри на комп’ютері. Необхідно, щоб дитина більше відпочивала і проводила час на свіжому повітрі.

Неправильне харчування

Неправильне харчування також впливає на роботу організму, унаслідок чого можуть з’явитися тіні під очима. Медики рекомендують у першу чергу відмовитися від фастфуду, солодких газованих напоїв і напівфабрикатів, а в раціон додати більше свіжих фруктів, овочів, горіхів. Уранці дуже корисно пити свіжовичавлені соки, які дадуть малюкові заряд енергії на цілий день.

Недосип

Лікарі стверджують, що для здорової життєдіяльності дитині необхідний повноцінний сон, достатня кількість відпочинку й фізична активність. При постійному недосипі дитячий організм виснажується і стає слабким. Малюка слід укладати спати в один і той же час, сон повинен тривати не більше 9-10 годин.

Нестача заліза

Ще однією причиною формування кіл під очима є залізодефіцитна анемія. При нестачі заліза стан шкірних покривів погіршується, знижується працездатність і самопочуття дитини. У цьому випадку необхідно звернутися до фахівця, який після обстеження призначить необхідні вітаміни та лікувальні процедури. Особливо небезпечна анемія для дітей до 1 року, яка може призвести до порушення харчування й росту.

Глисти

Гельмінти (глисти) також украй негативно впливають на здоров’я дитини в цілому. Вони отруюють як кишечник, так і всі органи малюка, забираючи корисні речовини і не даючи організму повноцінно всмоктувати в себе отримані вітаміни й мінерали.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *