Чому в морози важливо контролювати тиск?

Чому в морози важливо контролювати тиск
Чому в морози важливо контролювати тиск?

Взимку наш організм відчуває стрес, тому саме у зимовий час загострюються хронічні захворювання. За словами медиків, взимку, особливо в морози, дуже важливо розраховувати сили, уникати стресів і постійно контролювати рівень кров’яного тиску і холестерину.

У холодну пору року рекомендується регулярно вимірювати тиск і записувати показники у спеціальний блокнот. Вимірювати його потрібно вранці і ввечері. Робити це необхідно щодня в один і той же час. За словами лікарів, відхилення допускається тільки на 20-25 хв.

Швидко знизити тиск допоможе такий метод – необхідно розслабитися, вдихнути, а на видиху затримувати дихання по 7 або 10 сек. протягом 2-3 хв. Так можна скинути до 30-ти одиниць артеріального тиску, але це тимчасове полегшення.

Також при передумові до підвищеного тиску заздалегідь приготувати суміш з аптечних настоянок собачої кропиви, глоду, валеріани, валокардину. Її потрібно розвести з водою у пропорції 1 ложка суміші настоянок на 50-60 г води. При перших ознаках погіршення випити 1 ст. л. розчину і спробувати відпочити як мінімум 20 хв.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *