Чому важливо, щоб жінки носили спідниці та сукні

спідниці та сукні
Чому важливо, щоб жінки носили спідниці та сукні

Спідниця в усі часи вважалася основним атрибутом жіночності. І причиною цьому стала не лише краса такого одягу. Фахівці в області енергетичних практик вважають, що, коли жінка одягається в спідницю, вона починає акумулювати притаманну їй енергію жіночності. Тому спідниця несе з собою ще й якийсь сакральний сенс для кожної з представниць слабкої статі.

З часів давнини жінки одягалися виключно в сукні і спідниці. І така мода була справедлива для всіх народів. Наприклад, у слов’янських жінок основним одягом був сарафан чи плахта, індіанки одягалися в довгі широкі сарі, а японки одягали на своє тіло кімоно. Як бачимо, одягу всіх жінок ніяк не притаманна конструкція брюк.

У колишні часи люди більш тонко відчували свій зв’язок з силами природи. І було всім відомо, що жінки відрізняються від чоловіків не лише за фізичними параметрами. Людям різних статей властива різна енергетика. Чоловікам пропонувалося черпати енергію з космосу. А жінки брали енергію переважно від землі.

Якщо ми згадаємо такі поняття як любов, чуйність, турбота, милосердя, ніжність, то їх, звичайно, ми віднесемо до жінки. Але і по відношенню до землі такі визначення будуть справедливі.

Конструкція будь-якої спідниці така, що утворює собою конус, що розширюється донизу. І така модель спідниці була придумана не випадково.

Вважалося, що такий конус допомагає жінці краще увібрати енергію і силу землі, стати родючою і матеріально благополучною. Енергія жінки, якщо говорити про фізичне тіло, накопичується в особливому органі – матці. Чоловіки, за задумом природи, таким органом не наділені. І в енергетичному плані щоб чоловік міг отримати енергію землі, він повинен взяти її саме від жінки.

Коли ж жінка одягається в брюки, вона немов перекриває цим зв’язок з землею. Рух енергії зупиняється, а жіноча священна посудина у вигляді матки залишається порожньою. У результаті жінці нічим поділитися з чоловіком.

Жіноча енергія для чоловіка має важливе значення. Вона робить його більш спокійним, врівноваженим, стабільним. Якщо у чоловіка є доступ до жіночої енергії, то він завжди буде хотіти займатися творчою працею. Коли чоловік позбавлений жіночої ласки і любові, він стає агресивним, грубим і жорстоким.

Є чимало жінок, які взагалі не носять спідниці. Вони одягаються виключно в штани або джинси. Але з енергетичної точки зору така жінка зміцнює і живить свій дух чужим їй способом, тобто по-чоловічому. В результаті і взаємодія з чоловіком у жінки відбувається таким чином, ніби вона є чоловіком від природи. У тонкому плані це виражається в тому, що обмін енергіями виявляється порушеним. Це може відображатися і на фізичному стані у вигляді різних хвороб, непорозуміння і сварок у стосунках.

Жінки виправдовуються, що такий одяг дуже зручний, стильний, практичний і модний. Безумовно, в джинсах жінці буде набагато зручніше займатись роботою, що споконвіків належала чоловікам, наприклад, носити важкі речі, пересуватися стрімко і спритно і т.д. У порівнянні з брюками спідниця або плаття виступають немов природним гальмом. Але в цьому і проявляється велике благо для жінки, приносячи їй спокій і гармонію. Справжній жінці навіть у голову не прийде робити важку роботу, тягати вантажі або стрімко мчати кудись. Вона для цього дочекається чоловіка, який, як справжній лицар, не відмовить їй у допомозі.

Одягаючись у красиву спідницю або плаття, будь-яка жінка може відчути, наскільки швидко змінюється настрій і стан. У жінці немов починає прокидатися величезна і дуже знайома їй енергія. Природно, і чоловічі погляди завжди спрямовуються саме на жінок у спідницях і сукнях.

Штани жінкам, нехай і супер модні, все-таки потрібно одягати лише у виняткових ситуаціях.

Значення має також довжина і форма спідниці. Раніше вважалося, що жіноча спідниця або плаття неодмінно повинні бути максимально довгими, як сьогодні кажуть, у підлогу. Так жінці було легше насититися і зберегти в собі енергію землі. Якщо спідниця має широкі краї, які хитаються при русі і злегка закручуються, то починають виникати торсіонні поля, покликані посилювати земну енергію. Край спідниці здавна вважався своєрідним колом-оберегом. Такий оберіг покликаний був створювати захист для сексуальних центрів жінки. Від правильної роботи таких центрів на пряму залежить здоров’я репродуктивних жіночих органів і їх правильне функціонування.

Образ жінки у довгій спідниці завжди буде нагадувати про цнотливість, невинність і чистоту. Довга спідниця вбереже жінку від хтивих поглядів. І це дуже важливо. Такі негативні погляди подібні справжньому пристріту, здатному залишати пролом у нижніх енергетичних центрах. Якщо це трапляється, то жінка просто втрачає свою сексуальну енергію. Разом з нею тікає життєва сила і жіноча привабливість. У результаті відбувається енергетичне збіднення жінки. Вона вже нічого не зможе дати своєму чоловікові, і тому він втрачає до неї інтерес. Сьогодні багато жінок задаються питанням про те, куди ж поділися справжні чоловіки, яких можна порівняти з богатирями. Але подумайте самі, звідки їм з’явитися, якщо самі жінки перестали бути жіночними у повному сенсі цього слова.

Жінки навмисно відмовляються від своєї жіночої природи, одягаються у брюки й інший чоловічий одяг. На щастя, мода останніх років така, що надає жінкам шанс повернутися до споконвічно жіночого одягу, насититися силою землі й обдарувати своєю жіночністю коханого чоловіка. Тому прямо сьогодні одягайте довгу спідницю або плаття і звикайте відчувати себе справжньою жінкою.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *