Чому важливо з’їдати жменю волоських горіхів щодня

важливо з'їдати жменю волоських горіхів
Чому важливо з’їдати жменю волоських горіхів щодня

Здоров’я від природи

Невелика порція волоських горіхів щодня вбереже вас від інфаркту, інсульту, діабету, раку, депресії, безсоння і безлічі інших проблем.

Для настрою

Якщо ви будете з’їдати жменю волоських горіхів щодня (5 горіхів або 10 половинок), то вам не потрібно буде шукати альтернативні способи чистки організму. У цих горіхах міститься безліч потужних антиоксидантів. Завдяки їм покращиться стан шкіри і волосся, загальний тонус, а почуття втоми, поганий настрій і депресивні стани швидко зникнуть.

Для серця і судин

Усього пара волоських горіхів на день підтримає здоров’я серцево-судинної системи. Горіхи багаті ненасиченими жирними кислотами омега-3, калієм і магнієм, тому їх регулярне вживання запобігає розвитку хвороб серця і судин, а також допоможе хворому серцю, врегулює тиск. Завдяки волоським горіхам стінки судин стануть міцнішими і більш еластичними, а рівень поганого холестерину значно знизиться. Однак тут потрібно дотримуватися почуття міри: велика кількість горіхів у раціоні може призвести до зворотної дії – аж до спазму судин. Тому лікарі не рекомендують з’їдати більше 20 волоських горіхів за один раз.

Для мозку

Вітамін Е, антиоксиданти, фолієва кислота, жирні кислоти омега-3 відносяться до речовин, які вкрай необхідні нашому мозку для ефективної роботи. 4-5 волоських горіхів на день поліпшать пам’ять і концентрацію, а також захистять від розвитку хвороби Альцгеймера.

Для профілактики раку

Учені довели, що регулярне вживання волоських горіхів може стати вашим захистом від злоякісних новоутворень. Антиоксиданти та фітостероли, якими багатий горіх, у рази знижують ризик розвитку різних видів раку. У першу чергу, раку молочної та передміхурової залози. Із цієї точки зору горіхи однаково необхідні як чоловікам, так і жінкам.

При діабетові

На сьогодні вже проведено дослідження, яке доводить, що регулярне вживання волоських горіхів (хоча б двічі на тиждень) знижують ризик розвитку діабету. Крім того, горіхи допомагають навіть у тих випадках, якщо діабет уже розвинувся. Справа у тому, що волоські горіхи можуть знижувати рівень цукру у крові. Крім того, горіхи містять незначну кількість вуглеводів, тому вживати їх при діабетові абсолютно безпечно і вкрай корисно.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *