Чому вони вростають

вросле волося

Проблема врослих волосин хвилює багатьох жінок, які регулярно позбуваються волосся на ногах, під пахвами та в зоні бікіні. Обов’язково хоча б одна волосинка почне рости під шкірою, а той кілька – і вигляд не той, і відчуття неприємні. Як цього уникнути?

Причина

Проблема може виникнути після домашньої депіляції чи навіть салонних процедур. Від депіляції шкіра стає грубішою, і вже не кожна волосинка може крізь неї пробитися. Вони загинаються в напрямку до цибулини, і таким чином відбувається вростання волосин, що супроводжується запаленням.

Як видалити?

Якщо волосини розташовані неглибоко й немає запалення, достатньо розпарити шкіру, а потім зробити пілінг за допомогою твердої мочалки. Навіть якщо не вдасться повністю звільнити всі волосинки, ви значно полегшите їм «вихід».

Якщо ж дуже глибоко, то відразу визначите це за почервонінням й ущільненням на шкірі.

У такому разі застосовують механічний спосіб, тож доцільніше звернутися за допомогою до фахівця. За відсутності такої можливості розпарте місце із запаленням теплим вологим компресом і обробіть антисептиком. Обережно підтягніть врослу волосинку стерильною медичною голкою й видаліть пінцетом, обробіть антисептиком.

Профілактика

Перед будь-якою депіляцією прийміть теплий душ – це допоможе розпарити шкіру, у результаті чого волосинки розм’якшаться й видаляти їх разом із цибулинами буде легше. Гоління за допомогою бритви здійснюйте лише за ростом волосин, а при восковій депіляції – проти. Перед процедурою зробіть пілінг – так позбудетеся ороговілих клітин, не ризикуючи отримати подразнення. Важливо не пересушувати шкіру – для цього потрібно регулярно зволожувати її. Одразу після процедури не одягайте тісну білизну та вузькі джинси – це може спровокувати вростання волосин.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber