Чому закохуються у вас згідно з вашим знаком Зодіаку?

Чому закохуються у вас згідно з вашим знаком Зодіаку
Чому закохуються у вас згідно з вашим знаком Зодіаку?

«УЮТ» №23-2019

Попри мільйони томів любовної поезії та літератури, передбачити, кого й коли вразить стріла Купідона, неможливо. Проте, крім незрозумілого потягу, люди закохуються в певні риси характеру. Ми розповімо, що говорить ваш знак Зодіаку про вашу ауру любові.

овен

Овен. Нестандартність мислення Овна – це перше, що привертає до вас шанувальників. Багатьом сподобається ваша щирість і те, що ви називаєте речі своїми іменами. І в довершення всього – у вас чудове почуття гумору й позитивна енергетика.

 

телецТелець. Ви домагаєтеся свого обранця з небаченою впертістю, не лякаючись конкурентів і перешкод. Такий жорсткий натиск може розтопити найхолодніше серце. Телець – один із найвірніших знаків Зодіаку, що гідно щирих почуттів.

 

близнюкиБлизнюки. Ви настільки відкриті й товариські, що можете змусити будь-кого відчувати себе комфортно поруч із вами. Близнюки – вправні співрозмовники, вони знають, як познайомитися з вподобаною людиною, щоб викликати жвавий інтерес до себе.

 

ракРак. У Рака золоте серце. Коли ви закохуєтеся, то розчиняєтеся у своєму обранцеві без залишку. Ви повністю довіряєте партнеру й щиро віддаєтеся серцевому потягу, що не може не викликати взаємної симпатії. По глибині почуття Рак може змагатися з усіма іншими знаками Зодіаку.

 

левЛев. Лев із першого погляду підкорює своєю величністю й особливою статтю. Завдяки пристрасності та великодушності він надійно ловить у любовні тенета навіть досвідчених потенційних партнерів.

 

діваДіва. Діви підкуповують своєю скромністю, чесністю й уважністю. Протилежна стать захоплюється вашою практичністю й відповідальністю до вибору партнера. Незворушні Діви ніколи не осоромляться, навіть якщо ситуація загрожує вийти з-під контролю.

 

терезиТерези. Ви невиправний романтик, який упевнений, що на планеті обов’язково знайдеться ваша друга половинка. Доброта, тактовність, урівноваженість, внутрішнє благородство – далеко не повний перелік переваг, за що можна полюбити Терези.

 

скорпіонСкорпіон. Таємнича природа вашої особистості робить вас цікавими для багатьох. Скорпіони володіють природним магнетизмом, який приваблює потенційних партнерів, як світло нічних метеликів. Особлива аура чуттєвості ще більше розпалює пристрасть претендентів на серце Скорпіона.

 

стрелесСтрілець. Стрільці дивують своєю життєрадісністю, невибагливістю й авантюрним духом. Відмінне почуття гумору робить спілкування з ним легким і приємним. Ви заражаєте партнерів любов’ю до життя, жагою пригод, новизною відчуттів.

 

козерогКозеріг. Сувора прихильність моралі робить Козерога абсолютно чарівним. Основний пріоритет для вас – це міцна родина, що представляє вас якнайкраще. Протилежній статі імпонує те, що на такого надійного супутника можна покластися у важкій ситуації..

 

водолейВодолій. Люди закохуються у вас, тому що ви не схожі на тих, з ким вони зустрічалися раніше. Водоліям не знайоме почуття ревнощів і бажання зробити коханого своєю власністю.

 

Риби. Вони купаються в океані пристрасті, обожнюючи стан закоханості. Великих мрійників та ідеалістів у Зодіаку знайти важко, а це найбільш доброчинний ґрунт для любові.

 

Усім без винятку знакам зірки подарували якості, за які їх можна полюбити.

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *