Чому з’являються прищі

прищі
Причини виникнення прищів на різних ділянках тіла можна об’єднати в групи.
Сальні залози виробляють занадто багато жиру. У більшості випадків прищі на обличчі виникають саме з цієї причини. Підшкірний жир може окислюватися, у результаті цього з’являються чорні точки і закупорюються пори, що погіршує стан шкіри обличчя.
Фолікулярний гіперкератоз. Саме таку назву дали досить простому процесу, коли верхній шар шкіри, а саме епідерміс, починає помітно збільшуватися. Пори шкіри трохи піднімаються, а місце, що звільнилося, заповнює шкірний жир. Таке може відбуватися тоді, коли організму не вистачає вітаміну А і коли впливають різні механічні фактори й навколишнє середовище.
У сальній залозі можуть з’явитися акне-бактерії, які швидко розмножуються і призводять до запалення, що також є причиною виникнення прищів не тільки на обличчі, але й по всьому тілу.
Якщо прищі з’явилися раптово, то це може стати ознакою запалення в організмі, який саме таким чином намагається позбутися від інфекції.
При пошуку причин виникнення прищів слід враховувати й те, у якому саме місці вони з’явилися.
Поява прищів або вугрів на спині або плечах може спровокуватися інфекціями. Іноді причиною стає наш одяг – так шкіра реагує на синтетичні речі, особливо коли вони обтягують і заважають шкірі нормально дихати. Тому варто віддати перевагу натуральним матеріалам і вибирати речі, які будуть вільно сидіти на вас.
Улітку не завжди найкращим чином впливають на нашу шкіру сонячні промені, які теж можуть сприяти появі прищів.
Якщо прищі на тілі ще можна приховати за допомогою одягу, то прищі на обличчі не замаскуєш, навіть косметика не завжди рятує.
Причини появи прищів на обличчі відрізняються від причин появи їх на тілі. Це можуть бути ознаки гормонального або менструального збою. Прищі на лобі й підборідді свідчать про жирний тип шкіри. При цьому не здійснюється за нею належний догляд. Можливо, ви не завжди вмиваєтеся, не ретельно очищаєте шкіру або лягаєте спати з косметикою на обличчі.
Не завжди поява прищів може означати, що у вас є якесь серйозне захворювання. Можливо, це просто нехтування правилами особистої гігієни або вплив зовнішніх факторів на вашу шкіру й організм у цілому.

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber