Чорний чи зелений чай: який корисніше

Чорний чи зелений чай
Чорний чи зелений чай: який корисніше

Обов’язковий напій для вживання у холодну пору року – це чай. Крім того, що цей напій допомагає швидко зігрітися, він ще і дуже корисний для організму. Але який же чай кращий і корисніший – чорний чи зелений?

Зелений чай незамінний для організму, особливо жіночого. Користь зеленого чаю у тому, що він виводить з організму шлаки і токсини, прискорює обмін речовин і сприяє схудненню. Користь зеленого чаю у тому, що він надає тонізуючу дію на організм, покращує настрій, активізує роботу головного мозку. Також він позитивно впливає на роботу серця і серцево-судинної системи. Корисний зелений чай і для нирок.

Чорний чай має підбадьорюючу дію на організм. Його рекомендують вживати замість кави вранці, для енергії і бадьорості. Також чорний чай рекомендується вживати перед заняттями спортом. Користь чорного чаю у тому, що він підтримує тонус судин. Крім того, чорний чай дуже корисний гіпотонікам, він знижує артеріальний тиск. Також він підвищує імунітет і допомагає вберегти себе від хвороб. Чорний чай дуже корисний для нервової системи, його вживання допомагає вберегти себе від стресів.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

1 коментар до “Чорний чи зелений чай: який корисніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *