Чотири кроки до гнучкості і краси

кроки до гнучкості і краси
Чотири кроки до гнучкості і краси

Усього чотири вправи, які здаються банальними на перший погляд, при регулярному виконанні допоможуть підтягнути шкіру шиї, нормалізувати сон і навіть позбутися від болю в шийному відділі хребта.

1. Встаньте і випряміть спину, голову тримайте рівно, верхня частина голови дивиться вгору (вихідне положення). Руки, зчеплені в замок, покладіть на тім’я, голову трохи нахиліть уперед, а потім, чинячи опір руками, намагайтеся повернути голову в початкове положення. Долічіть до 30-ти і розслабтеся, повторіть ще раз.

2. Прийміть початкове положення. Огинаючи голову зверху, покладіть долоню лівої руки на праве вухо. Трохи нахиліть голову до лівого плеча і, чинячи опір рукою, поверніть голову в початкове положення. Дорахуйте до 30-ти і розслабтеся, зробіть вправу ще раз з нахилом голови вліво.

3. Сядьте на стілець, упріться руками в сидіння, спина повинна бути рівною. Потім прогніть спину, відкиньте голову максимально назад і долічіть до 30-ти. Поверніться в початкове положення, а потім повторіть вправу ще раз.

4. Прийміть положення, як у першій вправі. Поверніть голову вліво і дивіться через плече. Долічіть до 30-ти, поверніться у вихідне положення, повторіть ще раз, повернувши голову вправо, дивлячись через плече.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *