Чотири звички, які заважають людині стати щасливою

звички, які заважають людині стати щасливою
Чотири звички, які заважають людині стати щасливою

Лолі Даскал, бізнес-коуч, теоретик і практик з питань лідерства, спікер, а також автор численних статей і книг назвала чотири звички, які заважають людині стати щасливою і впевненою у собі.
На її думку, позитивного мислення недостатньо для досягнення щастя. Вона зазначає, що необхідно позбавитися від деяких щоденних звичок, які є головними ворогами щастя і успіху, пише My Domaine.

Першою негативною звичкою є ігнорування своїх обов’язків:
«Якщо ви ігноруєте свої обов’язки щодо того, за що несете відповідальність, то заважаєте своєму щастю. Необхідно вирішувати проблеми у своєму житті і нести відповідальність за свої вчинки і дії – це форма самодопомоги, від якої ні в якому разі не можна ухилятися», – говорить вона.

Серед негативних звичок, що заважають щастю, також – постійні скарги.
«Якщо ви часто ниєте і скаржитеся на життя, то фокусуєтесь на негативних аспектах вашого життя. Таким чином ви підкоряється негативу. Замість цього акцентуйте увагу на позитивних моментах і пам’ятайте, що ви маєте право впливати на будь-яку ситуацію і можете змінити все, що вам не подобається», – повідомляє Даскал.

Невпевненість в собі експерт також зараховує до головних ворогів щастя:
«Невпевненість в собі – це серйозна перешкода для успішного, щасливого життя. Невпевненість в собі викликає занепокоєння, страх і утримує вас від виконання своїх обов’язків і, безумовно, використання всіх можливостей. Спробуйте повернути впевненість у собі і позбавляйтеся від страху за допомогою позитивного мислення і роботи над собою», – повідомила вона.

Даскал підсумовує, називаючи четверту звичку, яка заважає стати щасливим. На її думку, не варто намагатися все контролювати, адже відчайдушні спроби тримати все під контролем в рази знижують шанси людини на щастя і успіх:
«Контроль – це ілюзія. Насправді ви можете контролювати тільки себе. Відпустіть ситуацію, дайте речам в житті відбуватися природним чином, і ви будете здивовані, коли побачите, як зміниться ваше життя і наскільки щасливішим ви станете», – підсумовує вона.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *