Чудо-браслет – чергова афера

Чудо-браслет
Чудо-браслет – чергова афера

Деяким людям достатньо показати шматок пластмаси і пообіцяти, що чудовий агрегат лікує від усього, прибирає зморшки, робить ноги стрункішими, як вони з готовністю віддають гроші за обіцяне здоров’я.

Поради «професора»

З якогось часу 50-річна Олена стала відчувати, що старіє. «Якщо ще рік-два тому я приходила додому з роботи і просто відчувала легку втому, то зараз прямо з ніг падаю, – розповідає вона. – І, зізнатися, для мене це було не тільки ударом у чисто жіночому розумінні. Мені просто хотілося більше встигати, відчувати себе нормально…»

Свою битву за бадьорість Олена почала з щоденного прийому настоянки ехінацеї. Однак, якщо та і давала ефект, то ледь помітний. І тут на допомогу прийшла знайома на ім’я Інга, яка займається мережевим маркетингом і продає косметику однієї відомої фірми. Оскільки Олена сприймала Інгу саме як подругу, а не дилера, то при черговій зустрічі розповіла про свою проблему. Почувши це, Інга навіть засяяла: «Оленка, а я як раз думала тобі дещо запропонувати! Адже, крім косметики, я недавно почала займатися браслетами «Рувер» (назву змінено). Сама не знала про них, поки один колишній професор не сказав…»

Далі Інга розповіла, що саме у цього чоловіка вона вперше побачила на руці дивного вигляду браслет. Запитавши, що це за штуковина, отримала відповідь: «Думаєш, чому в свої сімдесят я пурхаю, як метелик? Це все браслет «Рувер». З ним я ніби помолодшав!»

І Олена повірила. Інга ж продовжувала: «Ці браслети носять всі світові спортсмени. У них вшита спеціальна голограма, яка впливає на організм і цілодобово підживлює його енергією. Ці браслети – справжня катастрофа для виробників ліків. Адже ті, хто їх носить, майже не хворіють. І відчувають себе набагато краще. Проти «Рувер» вже сім років точиться жорстка боротьба. Великі корпорації наймають людей, і ті пишуть, ніби браслет не працює. Але цей мій знайомий професор на собі перевірив і переконався – дуже навіть працює. Йому сімдесят, а як почав носити браслет, завів двох коханок!»

Зрештою, Інга так заговорила Олену, що та погодилася купити відразу чотири браслети. Один – середнього впливу, повсякденний. Другий – для моментів, коли потрібно багато сил. Третій Олена купила для своєї літньої матері, четвертий – для чоловіка. Загальна вартість браслетів – 1700 грн. Зовні вони виглядали як прості резиночки, посередині яких переливається голограма. До речі, Інга уточнила, що діє браслет не більше півроку. Потім треба міняти на новий, оскільки мембрана, що захищає голограму, пошкоджується…

Носили браслети всією сім’єю

У той же день Олена наділа «середній» за силою браслет, інший подарувала матері і змусила надіти браслет чоловіка. «Ми носили браслети місяці три. Особисто мені часом дійсно здавалося, що «Рувер» діє. Мама теж говорила, ніби стала краще себе почувати, менше крутять ноги. Навіть мій чоловік визнавав, що став висипатися. А потім він зайшов на сайт виробника, і ми зрозуміли: нічого не працювало, нам насправді все це просто здавалося. Сила ефекту плацебо, і не більше того…» – скаржиться Олена.

Сайт про браслети – робота хороших дизайнерів: красиві фотографії іменитих спортсменів (в основному американських) із короткими інтерв’ю на кшталт: «Я почав носити браслет і відчув сили поставити нові світові рекорди!». Тут же Інтернет-магазин із самими браслетами. В описі кожного з них вказано практично одне і те ж: «Із «Рувер » ви розкриєте свій потенціал. За рахунок легкої стимуляції організму браслет забезпечує приплив енергії, бадьорості і сил».

До речі, на «Вікіпедії» зазначено, що після низки судових позовів виробник чудо-браслетів відмовився від їх реклами як медичної інновації, оскільки їхня ефективність нічим не була доведена. «Мій чоловік хотів знайти Інгу, змусити її віддати гроші, – згадує Олена. – Я його відмовила. Бог їй суддя. Неприємно, що я вважала її подругою… Тоді він вирішив розібрати один браслет. Утім, там і розбирати нічого. Просто резинка, а зверху приклеєна голограма під м’якою пластиковою мембраною».

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.