Чудо-коктейль – банани з корицею

Чудо-коктейль - банани з корицею

Цей чудо-коктейль забезпечить вам хороше травлення, поліпшення пам’яті, нормальний рівень гемоглобіну і міцний сон. Пийте регулярно цей засіб, і у вас буде крепка нервова система, а також ви легше перенесете зміни погоди в осінньо-зимовий період.

Відразу зазначимо: цей напій має дивний смак. Багатьом може не сподобатися! Але це дуже сильні натуральні ліки. Швидко відновлюють організм і поставлять на ноги!

Гарний вплив бананів на організм давно доведено. Банан містить калій, магній і фосфор: калій корисний для всіх м’язів, зокрема і для м’язів серця, фосфор допоможе організму впоратися з переварюванням вуглеводів. Кориця допоможе запобігти хворобі Альцгеймера, Паркінсона, розсіяному склерозу і менінгіту.

Для напою варто вибрати корицю в натуральному вигляді, саме палички, а не порошок! Ця дивовижна спеція допоможе в боротьбі з безпліддям, оскільки надає рівновагу кількості жіночих і чоловічих гормонів в організмі жінки. Крім того, кориця істотно знизить рівень цукру і холестерину в крові.

Ефект від вживання диво-напою помітний уже через 3 дні. Для його приготування можна використовувати перестиглі банани.

Отже, візьміть:

  • 1 л води,
  • 2 нарізаних кружечками банана,
  • 2 палички кориці.

Нагрійте воду з корицею. Покладіть у теплу воду банани, дайте воді закипіти. Охолодіть і випийте коктейль за годину до сну.

«УЮТ» №13-26.03.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *