Чудодійні рецепти для чоловічого здоров’я

Стрес, шкідливі звички, неправильне харчування – усе це може вплинути на чоловіче сексуальне здоров’я, незважаючи на вік.

Утім, споживання хімічних стимуляторів загрожує занадто неприємними наслідками.

Натуропат Олена Світко вже 30 років лікує людей винятково травами. Вона точно знає, як правильно стимулювати чоловічу потенцію, тому розкрила кілька секретів чоловічого статевого здоров’я.

рецепти для чоловічого здоров’я
 • Приготуйте надзвичайно смачний чай, до складу якого входять куркума, кардамон, корінь імбиру, ягоди годжі, апельсинові шкірки та червоний перець.
  Задля цього 1 ст. л. лікувального чаю змішайте зі звичайним чорним. Суміш покладіть у 0,5 л води і варіть протягом 5 хв. Приймайте 1 скл. напою за 40 хв. до сексуального контакту.
 • Любка дволиста, або ж салеп – гірська рослина, що чудово підвищує потенцію.
  Додайте перемелену любку у вино чи молоко.
  До речі, ця трава корисна не лише для чоловіків, але й для жінок.
 • Тирлич – дуже гірке коріння, що росте в горах. Ця рослина чудово «вмикає» гіпофіз, а якщо він добре працює, то виділяється достатня кількість тестостерону.
  Щоб покращити чоловіче статеве здоров’я, приймайте перемелений тирлич перед вживанням їжі тричі на день.
 • Одним із найсильніших засобів для підвищення потенції є трава якірці. Ця рослина, надзвичайно корисна як для молодих, так і для літніх чоловіків. Вона впливає на гіпофіз, який виділяє потрібну дозу тестостерону.
  Щоб відчути ефект від чудодійної рослини, 1 ст. л. якірців залийте 1 скл. окропу. Настоюйте 5 хв. Приймайте по 0,5 скл. 3 рази на день.

«УЮТ» №36-3.09.2020

Читайте також: Продукти для чоловічого здоров’я

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *