Чи розуміють коти людську мову

Дослідження показало, що коти можуть розуміти людську мову, а ще – пов’язувати слова з певними предметами. Кожен улюбленець – індивідуальність, і рівень інтелекту різних котиків може суттєво відрізнятися.

Чи розуміють коти людську мову

Чимало власників тварин хочуть вірити в те, що їх чотирилапий розуміє усе, про що з ним розмовляють. Так, коти й собаки справді можуть запам’ятовувати окремі слова, але про повне розуміння не йдеться.

Японські вчені довели, що коти можуть запам’ятати до 100 слів, а також розуміють своє прізвисько. Деякі слова тварина може пов’язати з різними предметами. Найкраще ж чотирилапі сприймають інтонацію. Кіт або кішка відразу по голосу відчувають, якщо ви злі або сумні, сердиті або радісні. І поводять себе відповідно до почутого: припиняють небажану дію, ідуть до вас на руки тощо.

А як коти спілкуються з нами? Для цього в котиків є рухи тіла, а також різні звуки. Чотирилапі використовують муркотіння, шипіння, нявчання тощо. Також коти «розмовляють» із людьми за допомогою поворотів голови та вух, демонстрації кігтів, і навіть дряпання та покусування. А якщо кішка лягла на спину й демонструє вам свій живіт – це ознака найвищої котячої довіри й любові.

Важливим органом «спілкування» у кішки є хвіст. Якщо тварина крутить хвостом зі сторони в сторону – це зловісна ознака. Вона означає, що пухнастому щось не подобається, і скоро кіт може почати дряпатися або кусатися. Якщо кіт затиснув хвіст між лапами – це прояв страху. А коли хвіст розслаблений і нерухомий – ваш улюбленець перебуває в хорошому настрої.

«Задавака» №7-08.04.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *