Чи впливає на отримання житлової субсидії грошова допомога від міжнародних організацій

Чимало українців, які зараз отримують грошову допомогу від міжнародних організацій, турбуються, чи зможуть вони отримати субсидію на оплату комунальних послуг.

Чи впливає на отримання житлової субсидії грошова допомога від міжнародних організацій

Міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович відповіла, що отримання грошової допомоги від міжнародних організацій, яку українці називають між собою допомога від ООН, не вплине на можливість отримати субсидію.

– До початку опалювального сезону, доки субсидії нараховуватимуться, ми вже готуємо проєкт постанови, якою ось ці міжнародні допомоги внесемо до переліку таких, які не впливають на отримання субсидії. Ми розуміємо, що цим людям і так складно. Мета держави – підтримати та допомогти, а не дати одну допомогу, а зменшити іншу. Тому питання буде вирівняне. Ця допомога не вплине на розрахунок субсидій для сімей, які мають право на субсидію, – наголосила Оксана Жолнович.

Також допомога від міжнародних організацій не скасовує допомоги та пільг від держави. Міжнародні організації надають українським громадянам, зокрема вразливим категоріям, грошову допомогу у сумі 2,2 тис. грн на місяць. У пріоритеті внутрішньо переміщена особа, людина з інвалідністю, пенсіонер, самотня мати чи батько, багатодітна сім’я, отримувач допомоги малозабезпеченим сім’ям, зокрема серед ВПО.

«Погляд часу» №33-11.08.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *