Чим очистити чайник від накипу без хімії

Накип у чайнику – це не тільки шкідливо для здоров’я та для посуду, а ще й неекономно. Такий посуд довше нагрівається до моменту закипання води, при цьому витрачається більше газу чи електроенергії. Тому, щоб не ризикувати здоров’ям і не дивуватися рахункам за «комуналку», регулярно очищайте чайник від накипу. А допоможуть у цьому такі засоби.

Чим очистити чайник від накипу без хімії

Позбутися вапняних відкладень можна і без хімічних препаратів. На допомогу прийдуть продукти і газовані напої, зокрема лимон, картопляне лушпиння, огірковий розсіл, лимонад.

Спосіб № 1. Наріжте лимой кружечками, покладіть їх у чайник, влийте трохи води, прокип’ятіть.

Потримайте шматочки лимона у чайнику ще дві хвилини і дістаньте. Потім закип’ятіть у чайнику воду і ретельно помийте його.

Спосіб № 2. Якщо шар накипу не дуже твердий, усунути вапняні відкладення допоможе картопляне лушпиння. Миту зрізану шкірку покладіть у чайник, залийте водою, доведіть до кипіння і вимкніть. Через дві години вийміть лушпиння і відмийте наліт за допомогою м’якої губки.

Спосіб № 3. Позбутися нальоту допоможуть також харчова сіль і лимонна кислота. Залийте чайник водою, додайте 1 ч. л. солі, півпачки лимонної кислоти, увімкніть вогонь, доведіть рідину до кипіння і вимкніть. Залиште на кілька хвилин, потім вилийте розчин і ретельно промийте чайник під проточною водою.

«Погляд часу» №34-19.08.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *