Чим ретиналь відрізняється від ретинолу?

Яку форму вітаміну А краще обрати: ретинол чи ретиналь?

Ольга Краско, по e-mail

Чим ретиналь відрізняється від ретинолу?

Усім добре відомо, що вітамін А для шкіри має дуже велике значення. Він допомагає підтримати її молодість, позбутися пігментації, покращити колір обличчя, надати сяючого та здорового вигляду.

Сьогодні косметика з ретиноїдами представлена у широкому діапазоні і кожен зможе знайти оптимальний для себе варіант. Однак під час вибору можна зіткнутися з двома, здавалося б, однаковими діючими компонентами. Це – ретиналь та ретинол. У чому ж їхні головні відмінності та до якого типу шкіри вони підійдуть? Спробуємо розібратися.

Ретинол – одна з форм вітаміну А, яка широко застосовується для антивікового догляду. Даний компонент стимулює синтез колагену, підвищує пружність шкіри, стимулює клітинне оновлення, вирівнює тон обличчя, регулює вироблення себуму, розгладжує зморшки та тонкі лінії. Під час використання косметичних засобів на основі ретинолу можуть спостерігатися почервоніння та подразнення. Тому фахівці рекомендують починати з менш концентрованих формул і поступово вводити такі продукти у свій регулярний догляд.

Ретиналь (ретинальдегід) – це рідкісна форма вітаміну А, до того ж вона потужніша на відміну ретинолу. Ретиналь не має побічних ефектів, діє у 11 разів швидше, має потужний антивіковий ефект, а також антибактеріальні властивості.

До головних відмінностей між ретинолом та ретиналем можна віднести:

  • завдяки антибактеріальним властивостям, ретиналь стане відмінним вибором для людей із проблемною та схильною до жирності шкіри;
  • ретиналь має більш м’яку дію, тому підійде для дуже чутливої шкіри;
  • ретинол і ретиналь якісно впливають на шкірний покрив і допомагають досягти помітних результатів практично з перших днів застосування.

Марія Власова, косметолог

  «Уют» №45-04.11.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *