Чим вивести плями від томатного соусу та помідорів з одягу

Для того щоб вивести плями від томатного соусу та помідорів з одягу, зверніть увагу на такі засоби, які завжди є під рукою.

Чим вивести плями від томатного соусу

Сіль + нашатирний спирт. Візьміть 1 ч. л. солі та 1 ч. л. нашатирного спирту. Ці компоненти ретельно змішайте, щоб утворилася однорідна паста. Нанесіть її на пляму та залиште на 30-40 хв. Потім кашку потрібно акуратно прибрати. Підійде, наприклад, стара зубна щітка. А потім достатньо всього лише прополоскати у мильній воді без порошку.

Також на пляму можна нанести суміш із гарячої води та солі (на 5 л рідини потрібно 5 ст. л.). Злегка протерти забруднення, а потім залишити на годину. Після цього обов’язково одяг слід випрати.

Перекис водню. Щоб приготувати ефективний засіб, потрібно взяти 100 мл води та 1 ч. л. перекису. Потім добре перемішати і нанести на пляму від кетчупу чи томатного соусу. Якщо потрібно, можна злегка потерти щіткою. Після цього одяг перуть у машинці чи вручну.

Такий засіб чудово підійде для світлої чи білої тканини, але на темному або кольоровому одязі залишить розводи. Про це варто пам’ятати перед тим, як використовувати рецепт.

Молоко. Потрібно спочатку підігріти, а потім нанести на пляму і залишити на 30 хв. Потім виперіть.

Гліцерин. Забруднення замочіть у гліцерині, залиште на 20 хв. Якщо цього замало – процедуру потрібно повторити.

Також гліцерин можна змішати з нашатирним спиртом для посилення ефекту. Пропорції беруть 4:1. Суміш наносять на пляму та залишають на 3 год. Потім акуратно прибирають, а одяг – перуть.

Оцет розведіть навпіл із водою і протріть цим розчином пляму, поки забруднення не посвітлішає. Такий варіант чудово підходить для натуральних тканин. Замість оцту можете використовувати лимонну кислоту чи лимонний сік. Якщо засіб рідкий, то пляму потрібно потерти, а якщо у вигляді порошку – насипати зверху.

«Уют» №38-15.09.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *