Чисті жалюзі – легко!

Ви ще досі не знаєте, як правильно мити жалюзі, та відкладаєте цю роботу на потім? Наші поради вам допоможуть виконати її легко і швидко.

Як легко помити жалюзі

Процес чищення може розрізнятися залежно від типу матеріалу і мати низку особливостей.

Найпопулярніші горизонтальні жалюзі – алюмінієві. Мити їх можна двома способами: знімати з системи чи просто на вікні.

Обираючи перший спосіб, наповніть теплою водою ванну і опустіть у неї жалюзі. У воду бажано додати трохи рідкого мила. Тут головне не переборщити, адже метал дуже швидко іржавіє. Якщо жалюзі висіли на кухні і на них утворився стійкий жирний наліт, то замість рідкого мила додайте у воду мийний засіб для посуду. Потім, трішки піднімаючи, витирайте і змивайте бруд із кожної смужки. Закінчивши один бік, переверніть на інший. Після миття протріть жалюзі сухою ганчіркою.

Планомірне протирання ламелей вологою тканиною з двох боків – доступний варіант того, як мити жалюзі, не знімаючи з вікна. Для полегшення процесу можна використовувати спеціальну щітку-щипці, між пластинами якої затискається планка і легко чиститься.

Окрім цього, можна почистити жалюзі за допомогою засобу для миття вікон. Для цього їх потрібно закрити, обприскати засобом і протерти кожен елемент чистою ганчіркою.

Легко помити жалюзі за допомогою бавовняної рукавички

Дуже зручно мити ламелі, надягнувши на руку бавовняну рукавичку поверх гумової. Вам потрібно буде тільки змочувати почергово руку в мильному розчині та чистій воді і проводити нею по смужках.

 «Погляд часу» №20-13.05.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *