Чистимо дитячий матрац

Для підтримки чистоти дитячого матраца лікарі-гігієністи рекомендують проводити його чистку не рідше одного разу на півріччя.

Чистимо дитячий матрац

Для початку матрац необхідно пропилососити, надягнувши на пилосос чисту насадку. Ретельно пройдіться по всій поверхні матраца з усіх боків.

Приступаємо до вологого чищення. Розведіть миючий засіб таким чином, щоб вийшла густа піна. Візьміть її на губку і якомога ретельніше втирайте в матрац. Якщо на виробі є плями – нанесіть на це місце побільше піни і залиште на деякий час, щоб плями «відійшли» під її впливом. Повторіть процедуру з іншого боку матрацу, і не забувайте про бічні частини.

Важливо! Для вологого чищення використовуйте тільки піну, не беріть губкою воду. В іншому випадку замість того, щоб позбутися плям ви ризикуєте збільшити їх кількість, оскільки вода залишає розводи, яких дуже складно позбутися.

Дайте матрацу як слід просохнути – поставте його на ребро і відкрийте вікна. Залиште матрац у такому положенні на кілька годин, а потім змахніть із нього залишки миючого засобу жорсткою щіткою чи сухою губкою.

Наостанок пройдіться праскою по всій поверхні виробу з кожного його боку. Термічна обробка дозволить позбутися мікроорганізмів, що «оселилися» в матраці, оскільки вони гинуть під впливом високої температури.

 «Уют» №46-11.11.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *