Цікаві факти про кіно

Цікаві факти про кіно
Цікаві факти про кіно

Більшість із нас не уявляє своє життя без телевізора. І основний час при перегляді відводиться фільмам. Мелодрами. Детективи. Комедії. Історичні фільми. Світ кіно дивний – із цим навряд чи хтось сперечатиметься. Дивно і все, що пов’язано з його виробництвом.

• Більшість людей просто впевнена, що найчастіше фільми знімають саме у США, але виявляється – ні, лідером є Індія. Саме тут щодня випускають по кілька фільмів.

• Зазвичай американські домогосподині у 1930-х рр. дивилися серіали. У перервах показували в основному рекламу виробників побутової хімії (мила, шампунів, пральних порошків). Тому спочатку у побутових розмовах, а потім уже і в професійному середовищі ці серіали стали називати «мильними операми».

• Ірландці є найбільш відданими шанувальниками кіно. Середньостатистичний житель Ірландії ходить у кінотеатр 4-5 разів на рік. У той час як середній житель Євросоюзу відвідує кіно 1-2 рази на рік.

• У період величезної популярності Чарлі Чапліна по всій Америці влаштовувалися «Чаплініади» – конкурси на краще наслідування акторові. Сам Чаплін інкогніто брав участь в одному з таких конкурсів у Сан-Франциско, але не зумів перемогти.

• Одна і та ж газета ось уже років сорок з’являється у різних голлівудських фільмах. Газету надрукувала фірма, яка робить реквізит для Голлівуду. Таким чином у кіно уникають часової прив’язки і позовів від реальних друкованих ЗМІ.

• Китайський уряд забороняє демонстрацію фільмів про переміщення у часі. Вважається, що така тема, як подорож у часі, спотворює реальність і здатна підірвати державні підвалини.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *