Цікаві новини

Мером міста стала коза
Мером міста стала… коза

«ЗАДАВАКА» №7-2019

Мером міста стала… коза

Нубійську козу на прізвисько Лінкольн обрали мером вермонтського міста Фер-Хейвен.

Населення Фер-Хейвена, розташованого уздовж кордону штату з Нью-Йорком, становить близько 2500 осіб. Коза перемогла на спеціальних виборах, обігнавши собаку по кличці Семмі всього лише на три голоси: 13 із 10 голосів.

«У Фер-Хейвен не обирали мером людину. Спочатку ми зробили це як збір коштів, щоб замінити ігровий майданчик за школою, але це перетворилося у невеликий урок громадянського виховання для дітей. «Вийди і проголосуй. Візьми участь у житті міста», – розповів міський менеджер Джо Гантер.

Пес – продавець печеної картоплі

В японському місті Саппоро є незвичайний магазинчик із вуличною їжею. У ньому працює лише пес – 3-річний Сібаіну на прізвисько Кінкун.

Пес продавець печеної картоплі
Пес – продавець печеної картоплі

Відбувається все так: поруч із ларком стоїть ящик, у якому знаходиться картопля, яку продає собака. Покупець вибирає картоплю і залишає 100 ієн (майже 25 грн) поруч.

Роль Кінкуна полягає у тому, щоб привітати людину і простежити, щоб оплата пройшла успішно. Магазинчик працює на довірчій основі – пес не буде гнатися за покупцем, якщо той візьме картоплю, але не залишить грошей.

«Я не можу дати вам решту – я ж собака», – свідчить напис біля магазину. Проте Кінкун охоче приймає чайові, які господар потім витрачає йому на корм.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *