Cпівробітники ДСНС провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Cпівробітники ДСНС провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Для вихованців дошкільного навчального закладу «Троянда», що у селі Червона Слобода, співробітники Служби порятунку провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Рятувальники в цікавій ігровій формі донесли до дітей важливі знання про правила безпечної життєдіяльності, а також  познайомили їх з особливостями роботи оперативно-рятувальної служби.

Дошкільнята зустріли гостей дуже привітно і продемонстрували свої знання правил безпеки життєдіяльності: чому не можна брати в руки сірники, як поводитися, коли знайшли вибухонебезпечний предмет та чому не можна самостійно виходити на водойми.
Вихованцям садочка жодної хвилини не довелося нудьгувати: вони грали в ігри, брали участь у конкурсах, відгадували загадки. Шквал емоцій у дітей викликала можливість приміряти бойовий одяг рятувальників та самостійно гасити умовну пожежу.
У рамках акції діти також повторили номери екстрених служб, закріпили знання про порядок дій при виникненні надзвичайних ситуацій. Рятувальники донесли до дівчаток і хлопчиків важливу інформацію про те, як не розгубитись у складному становищі, адже збереження самовладання при надзвичайних подіях – запорука успішного подолання кризових ситуацій, тому всі дії необхідно виконувати швидко.
Співробітники Служби порятунку постійно впродовж року проводять подібні заходи для дітей різного віку, тому що саме від знань, навичок та умінь залежить безпека життя та здоров’я.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber