Де шукати правдиву інформацію про коронавірус?

Ситуація з епідемією коронавірусу цікавить сьогодні всіх без винятку. Становище справді тривожне. А якщо ще врахувати кількість неправдивих відомостей, які ми отримуємо, зберігати спокій стає дедалі важче. Щоб не піддаватися паніці, необхідно користуватися інформацією лише з перевірених джерел. Водночас у Міністерстві охорони здоров’я України попереджають про «близнюків» офіційного сайту про коронавірус.

Де шукати правдиву інформацію про коронавірус?

Уся офіційна інформація про захворюваність на коронавірус розміщена на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ). Це єдине державне Інтернет-видання, де можна знайти актуальні та достовірні відомості про статистику інфікування коронавірусом.

Решта – серед яких є сайт зі схожою назвою covid19.com.ua – офіційними державними джерелами інформації не є. І тому Міністерство охорони здоров’я не відповідає за достовірність розміщених там відомостей.

На офіційному сайті є багато корисної інформації про карантинні заходи, соціальну підтримку населення, перетин кордону України та ін.

Знайти достовірну інформацію про коронавірус та вакцинацію можна також на інших офіційних джерелах МОЗ:

Консультації щодо коронавірусу можна отримати, зателефонувавши на «гарячу лінію» МОЗ за телефоном: 0-800-505-201, у будні – з 9:00 до 18:00.

Проконсультуватися можна й у контакт-центрі НСЗУ за телефоном: 16-77.

Усі дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів – безкоштовні.

«Погляд часу» №4-20.01.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *