Де сніг – там санчата

Де сніг – там санчата
Де сніг – там санчата

Уже багато років зими не часто балують нас снігом. Утім, іноді випадає нагода покатати онуків на санчатах. Це одна з найулюбленіших забавок малюків. Тому, щойно землю присипле снігом,  усі вони летять на гірку. Зараз у продажу така велетенська кількість різноманітних санчат, що вибрати підходящі дуже складно. Тож вибираючи санчата для своїх онуків, пам’ятайте, що вони мають бути безпечними, стійкими та подобатися дитині.

Потримайте санчата у руках. Якщо дуже важкі – не беріть, адже дітям часто доводиться самим тягнути їх. Раніше санчата возили за мотузку, а нині є варіанти з металевою ручкою позаду, як у візка. Це зручно батькам, але для старших дітей ручка не потрібна. Тож вибираючи санчата, зважайте на вік малюка.

Не втрачають популярності металеві санчата. Вони міцні й легкі та зазвичай із металевою спинкою, яку за потреби можна зняти. Виготовляють їх переважно з алюмінію, сидіння – дерев’яне. Для маленьких дітей спинка обов’язкова – це питання безпеки. Крім того, у деяких моделях для малюків передбачені ще й ремені безпеки. А старшим дітям кататися з гірки буде зручно без спинки. Металеві санчата відносно недорогі та довговічні.

Звертайте увагу на кріплення деталей – воно має бути надійним. У продажу є і дерев’яні санчата. Красиві, але, як і будь-які вироби з дерева, не люблять вологи.

Дуже популярні пластикові санчата. Мають сучасний вигляд, безпечну форму, яскраві, що подобаються малюкам, легкі та міцні, не бояться вологи та снігу. До послуг дітлахів і санчата-льодянки (плаский шматок пластику; дешеві, легкі, більше підходять для дорослих дітей), тарілки (варіант льодянки у вигляді круглої тарілки з двома ручками по боках), снігомобілі (мають вигляд двох лиж із кермом), снігокати (схожі на триколісний велосипед, але замість коліс – лижі), надувні санчата (виготовлені за принципом шини з ручками, ідеальні для катання з гірки, за потреби їх можна спустити) та санчата-візки (для найменших). До комплекту санчат можуть входити також чохол для ніг, теплий конверт або матрац, снігозахисний чохол, сумка для дрібниць тощо. Це вже другорядні речі. Для утеплення малюка можна скористатися ковдрою чи пледом. Є у продажу і складані моделі.

Щоб санчата слугували довго, за ними треба доглядати. Після кожного виходу на вулицю очищувати від бруду та добре просушувати, поставивши на спинку. Найбільша проблема – корозія полозів.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *