Де загубилася субсидія?

Де загубилася субсидія
Де загубилася субсидія?

«Погляд часу» №17-2019

У березні субсидіантам стали виплачувати допомогу на оплату комуналки грошима. Пенсіонерам мали її виплатити разом із пенсією, тим, хто працює – в «Ощадбанку». Яке ж було розчарування деяких пенсіонерів після того, як пенсія прийшла без субсидії. Що це означає? – задають питання наші читачі.

Проблема з виплатою субсидій пенсіонерам виникла по всій Україні. Причина – збій у програмному забезпеченні розподілу субсидій. Так, частина пенсіонерів-субсидіантів, які проходили за списками одержувачів пенсії через «Укрпошту», були помилково направлені до «Ощадбанку». Із цієї причини деякі пенсіонери не отримали обіцяну суму субсидії разом із березневою пенсією. Тепер, щоб отримати держдопомогу на оплату комунальних послуг, таким пенсіонерам доведеться звертатися до найближчого відділення «Ощадбанку».

Попередньо фахівці радять зателефонувати до контакт-центру банку й уточнити, чи є пенсіонер у списках. Для цього потрібно назвати свої прізвище, ім’я, по батькові та дату народження. Також по телефону можна вибрати день і час, коли субсидіанту зручно прийти до банку за грошима, щоб не стояти у черзі.

Увага!

Гроші пенсіонерів-субсидіантів можуть перебувати у банку всього 90 днів (у даному випадку – березень-квітень-травень). Протягом квітня-травня їх треба отримати, оскільки потім вони будуть повернуті до бюджету держави.

Пенсіонерам, які не виходять із дому (у силу віку чи за станом здоров’я), доведеться оформити на близьких довіреність на отримання цих грошей.

Куди телефонувати?
Контакт-центр «Ощадбанку»: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів)

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.