Декоративні фігурки для саду

фігурки для саду

Декоративні фігурки для прикрашання присадибних ділянок коштують недешево. Але їх легко виготовити з підручних, а головне – недорогих матеріалів. Наприклад, із фанери. Вона дешева, міцна, гнучка, добре поєднується з іншими природними матеріалами і стане у пригоді й для прикрашання ділянки.

Із неї можна вирізати найрізноманітніші фігурки, а потім розфарбовувати.

Лише уявіть, який кумедний вигляд матиме фанерний кіт, котрий перелізає через ваш паркан. А на городі оселиться жіноча фігура, ніби зігнута над грядками! Це також можуть бути герої мультфільмів, декоративні поштові скриньки, млинок, місток, годівнички для птахів, огорожі й багато чого іншого.

Щоб зробити таку фігурку, знадобляться шаблон, електролобзик, пензлики, ґрунтовка, фарби (краще акрилові та олійні). Спочатку на фанеру простим олівцем наносять шаблон чи деталі майбутньої фігурки. Адже вона може бути як пласкою, так і об’ємною. Лобзиком випилюють контур. Краї шліфують, обробляють заготовку захисною ґрунтовкою. Коли поверхня просохне, фігурку розфарбовують і ставлять у саду. Її можна зафіксувати на кілку поверх ґрунту, підвісити за допомогою саморізів на стіну, паркан тощо. Аби довше зберігалися, вкрити лаком.

Такі оздоби мають стати акцентом певної ділянки, наприклад, квітника. Не варто перевантажувати ними територію. Однієї-двох цілком достатньо. Небажано використовувати фігурки з різних матеріалів. Фанерними можна оздобити не лише присадибну ділянку чи дитячий майданчик, а й вхідні двері (з-за яких визиратиме, наприклад, фанерний песик), веранду тощо.

Якщо виникне потреба підправити фігурки, можна час від часу освіжати їх новими шарами фарби.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.