Декоративні свічки в інтер’єрі

Декоративні свічки в інтер'єрі

Свічки асоціюються у нас зі святами – ми прикрашаємо ними торт для іменинника, запалюємо їх у новорічну ніч і на Різдво. Плануючи романтичний вечір, ми обов’язково вносимо свічки до списку покупок. Але чи необхідно мати привід для того, щоб насолоджуватись затишним вечором зі свічками? Звісно, ні! Світло декоративних свічок додає нашим будням відчуття спокою, захищеності і розслабленості. З його допомогою можна відволіктися від метушні, зняти стрес, зануритись у атмосферу романтики та тендітних мрій.

Свічки та інтер’єр

Свічки слугують яскравим акцентом в інтер’єрі різних приміщень, наприклад, на кухні, коридорі, ванній чи вітальні. Свічками можна декорувати полиці на кухні, доповнюючи їх цікавими статуетками та квітами у горщиках. Ними з легкістю можна розбавити повсякденний зовнішній вигляд вашої кімнати, який вам уже набрид, прикрасити нудний предмет інтер’єру, наприклад, недолугий стіл, стару шафку, громіздке піаніно, вдихнувши у нього нове життя. Обираючи свічки, пам’ятайте, що стриманий монохромний інтер’єр любить яскраві елементи, а ось строкатому, еклектичному приміщенню найбільш гармонійним доповненням будуть свічки стриманих пастельних відтінків. Розміщувати свічки зовсім не обов’язково виключно на столі, тумбі чи полицях. Композиції з масивних свічок, розміщених на підлозі, виглядають дуже сучасно. При цьому створення композицій зовсім не передбачає використання виключно однакових свічок. Вони можуть відрізнятися за розмірами, товщиною, кольором та фактурою. Тут усе залежить від вашої фантазії та відчуття прекрасного.

Види свічок

Перевага воскових свічок у їхній безпеці для здоров’я. Окрім того, прополіс, який міститься у бджолиному воску, випаровуючись, дезинфікує повітря і сприяє боротьбі зі стресом.

Парафінові свічки

Парафінові свічки

коштують недорого, й у той же час тішать різномаїттям яскравих кольорів, форм та ароматом. Але вони виділяють шкідливі токсичні сполуки, що може спричинити запаморочення, порушення сну і головний біль. Тому не перестарайтесь, і не забувайте провітрювати приміщення.

Гелеві свічки

Гелеві свічки

можуть сміливо претендувати на звання найкрасивіших свічок. Вони складаються з прозорої гелеподібної маси, розміщеної у ємності. Часто гелеві свічки містять всередині композицію, яка може складатись із мушель, кольорових намистин, сухих квітів та фруктів. Такі свічки не шкодять здоров’ю, вони не мають специфічного аромату і не коптять.

Соєві свічки

Соєві свічки

з’явилися на ринку нещодавно, але вже завоювали армію прихильників. Вони екологічні, як і воскові, але, на відміну від останніх, мають більш привабливий зовнішній вигляд. Коштують соєві свічки дорожче парафінових, але їхній час горіння вдвічі більший. Такі свічки також можуть бути ароматизованими.

«УЮТ» №5-30.01 2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *