Декоруємо… cтіни!

декоруємо стіни

Погляньте на стіни свого помешкання. Що на них? Картини? Одне фото? Вони взагалі пусті? На жаль, стіни в наших інтер’єрах дуже часто ігнорують. А декілька декоративних дрібниць можуть кардинально змінити вигляд не лише білих шпалер, але й загалом усієї кімнати.

Гортаючи сторінки журналу інтер’єрів, ви, мабуть, помічали, що доволі часто дизайнери намагаються використати і настінний простір – як у функціонально-практичних, так і в декоративних цілях. Але відклавши кілька зарплат на ремонт, розумієш, що цього разу доведеться знову вжитися у роль «сам-собі-дизайнер». А чому б і ні, зрештою, хто ж як не ви краще знає, споглядання чого більше тішитиме душу. Головне – дати волю фантазії, а не тримати її в чотирьох стінах (як би парадоксально це не звучало). А повісити на стіну можна все що завгодно! Наприклад:

  • одну велику карту – зараз доволі популярні скретч-карти – чи декілька невеликих, навіть зі звичайних шкільних атласів: карти окремих країн, материків, карта землі і карта неба – варіантів та комбінацій безліч!
  • розмістити у вигляді певного візерунка гачки для одягу
  • причепити килимок; не обов’язково уявляти старий килим у бабусиній хаті, можна причепити і невеликий гумовий килимок під двері – буде креативна дошка для нотаток та записок
  • порожні рамки для фотографій, декілька, у рендомному порядку.
    Пам’ятайте, встановити для себе обмеження можете лише ви самі.

Чому б не використати ідею вашого головного захоплення в інтер’єрі? Тільки не кажіть, що це неможливо втілити у життя. Навпаки, так ви зможете виділитися і зробити дизайн улюбленої кімнати більш індивідуальним.

Любите займатися спортом? Чудово! Обожнюєте кататися на велосипеді? Чому б не повісити на голу стіну велосипед – і для зберігання місце знайшлося, і виглядає молодіжно, хіба ні? А ще це спонукатиме вас до утримання велосипеда у чистоті: приїхав, протер, повісив. Пара боксерських рукавиць чи пуантів на гачку також виглядатимуть стильно.

Пішли далі. Любите читати журнали? Чому б не вставити у рамки найкреативніші на вашу думку обкладинки?

Хочете задекорувати стіну функціонально? Та ж ви одним пострілом прямо обох зайців б’єте! До речі, дуже модно зараз вішати на стіни складані стільці. Чи дощечки у вигляді сходів на фіктивний другий поверх) А під сходами облаштовувати полиці для книг, рушників, пледів, простирадл…будь-чого! Ще одне трендове рішення – підвісні горщики для квітів. Особливо це підійде для рослин, яким на підвіконні надто жарко чи сухо через батареї, а в  кутку надто темно.

Кажуть, дрібниці – неважливі. Але тільки не в інтер’єрі. В інтер’єрі саме такі дрібниці допомагають розставити потрібні акценти. І якщо у вас вдома є декілька ідейних деталей – діліться у коментарях!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber