«Делікатні проблеми» у чоловіків

Вразливе місце чоловіка – передміхурова залоза. Але обстеження і лікування цієї «делікатної проблеми» більшість представників сильної статі уникають, бо соромляться.

«Делікатні проблеми» у чоловіків

Проблеми зі статевим потягом, потенцією, часті позиви до сечовипускання – типові симптоми «делікатної» проблеми. Якщо чоловіки відкладають лікування, то вони провокують зростання ризику розвитку пухлини передміхурової залози, безпліддя та інших захворювань.

Щонайменше раз на рік необхідно проходити обстеження на предмет розвитку простатиту (лабораторний ПСА-тест). У разі потреби, своєчасно звертатися до уролога за консультацією.

Якщо, наприклад, у невеликій районній лікарні, немає уролога, звертатися треба до хірурга.

На жаль, для багатьох чоловіків усе, що стосується статевої системи, це незручні питання, яких вони намагаються уникнути. Чоловіки, буває, соромляться спитати про особливості підготовки до медичного огляду. Натомість дуже важливо це знати, щоб не приходити повторно.

Що треба зробити перед зустріччю з лікарем?
  • Візьміть із собою медичну документацію, результати аналізів, обстежень, які пройшли раніше. Вони допоможуть лікарю повніше побачити ваше захворювання. А вас позбавить повторного проходження деяких обстежень. Також це дозволить оцінити розвиток захворювання.
  • Перед візитом до лікаря, проводячи особисту гігієну, не використовуйте мило, гелі, різні антисептичні препарати. Бо це може вплинути на результати лабораторного обстеження. Також ретельне обстеження передміхурової залози – необхідне при урологічному огляді чоловіків.
  • Візьміть із собою пляшку негазованої води. Пити потрібно буде для ультразвукової діагностики сечового міхура та передміхурової залози. Бажано утриматися від сечовипускання за кілька годин до огляду. Наповнений міхур заощадить ваш час.
  • Перед візитом до лікаря не споживати їжу і напої, що підвищують газоутворення. Це бобові, свіжі овочі, фрукти і ягоди, молочні продукти.
  • За кілька днів до огляду треба утриматися від статевих актів. Це дозволить зробити точним аналіз на приховані статеві інфекції.
  • Не проходьте рентгенівське обстеження протягом 14 днів і не приймайте антибактеріальні препарати протягом 30 днів до відвідування уролога.

Читайте також: Медобстеження безкоштовно

«УЮТ» №27-2.07.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *